2733
2734
عنوان

شما اگه عروستون بعد شام دست به هیچی نزنه چه فکری میکنین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1806 بازدید | 96 پست

من از اول ازدواجم بهشون زیادی رو دادم مادر شوهرم سنش زیاده هرکی میره خونش خودش باید ظرفارو بشوره جوری شد که جاریم میومد دنبالم که منو ببره با خودش خونه مادر شوهرم که شام درست کنم و ظرف بشورم خودش مینشست دیدم اینطوری نمیشه درستش کردم😅

من دقیقا همینجوری ام ولی میان خونم دست به سیاه سفید نمیزنن تازه اونا مهمونی هاشون سادس من با هزار جو ...

جلوی چشم همسرت مثلا کمک کن نبود بشبن

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من از اول ازدواجم بهشون زیادی رو دادم مادر شوهرم سنش زیاده هرکی میره خونش خودش باید ظرفارو بشوره جور ...

حالا اونا هیچی روی جاریتو برم فقط😐میزدی تو دهنش پررو 

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
43

واه یکجوری گفتی پیر شدم واقعا فکر کردم ۷۰ سالتونه

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

کار خوبی می‌کنی خواهرشوهرا فکر میکنن عروس اومده کلفتی کنه اینا بشینن کنار لم بدن نگاهش کنن دنبال ایراد توش بگردن وقتی اونا پانمیشن شما هم پا نشو

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
حالا اونا هیچی روی جاریتو برم فقط😐میزدی تو دهنش پررو 

خیلی ناراحت شدم از رفتارش واقعا نمیتونستم درکش کنم یه سری مهمون اومد خونه مادر شوهرم بخدا چایی خورد استکان چایی شو بلند نشد برداره منتظر موند تا مادر شوهرم گفت فلانی جان اگه میشه استکان هارو جمع کن 🙂🙂

آره دیگه برا چی خودمونو گول بزنیم بگیم به به جوانیم وقتی به 40 رسدی یعنی میانسالی وکم کم پیری

چی بگم امید به زندگیت خیلی کمه

کار خوبی می‌کنی خواهرشوهرا فکر میکنن عروس اومده کلفتی کنه اینا بشینن کنار لم بدن نگاهش کنن دنبال ایر ...

اخه خونه اوناس ولی انتظار دارن من میوه بیارم بکنم تو حلقشون .یعنی من هم خونه خودم بشور بساب کنم هم خونه های اونا ‌

خیلی ناراحت شدم از رفتارش واقعا نمیتونستم درکش کنم یه سری مهمون اومد خونه مادر شوهرم بخدا چایی خورد ...

خوبه که دیگه نمیزاری اینجوری رفتار کنن بات .چقد مردم بیشعورن و خوبی و لطف ادمارو پای وظیفه میزارن 

اخه خونه اوناس ولی انتظار دارن من میوه بیارم بکنم تو حلقشون .یعنی من هم خونه خودم بشور بساب کنم هم خ ...

خواهرشوهرای من مجردن سنشونم بالاست اوناهم چنین تصوری دارن مارو سالی یبار دعوت میکردن از سرخ کردن سیب زمینی و شستن کاهو و درست کردن سالاد و سس و سفره انداختن و جمع کردن شستن چای و میوه اوردن رو توقع داشتن من انجام بدم و مستقیم میگفتن فلانی پاشو خداروشکر پنج ساله قطع رابطه کردم 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
اما از مرگ میترسم

چند تا بچه داری؟

احتمال میدم خونه دار باشی و دچار روزمرگی شدید...درامد نداری و هدف شخصی توی زندگی نداری

2706