2752
2734
عنوان

شما اگه عروستون بعد شام دست به هیچی نزنه چه فکری میکنین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1806 بازدید | 96 پست

وظیفه نیست، ولی اینجوری هم قشنگ نیست

بالاخره یه خانواده این ، با مهمون فرق دارید

حالا نمیخاد از اول تا آخر بشوری بسابی ولی یه کم کمک کن

من با اینکه ترجیح میدم خودم بشورم ولی حتی فامیل دورتر هم بیاد و اصلا تعارف هم نزنه و بشینه واقعا ناراحت میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من برم خونه ی مادرشوهرم اگر دختراش باشن تو ظرف شستن کمک نمیکنم چون وظیفه ی دختر و پسراش هست به مادرشون کمک کنن 

ولی خودم تنها باشم آره کمک میکنم 

ولی کلا اهل کمک کردن به مادرشوهر نیستم 

من خیلی کمک میکنم چون وقتی میان خونه م یدقیقه نمیشینن

خوبه چقد من مادر شوهرم خونه دخترش غذا میکشه جمع میکنه چایی دم میکنه میاره خونه ما هی ناله که دستم و پام درد میکنه حالا منم انتظاری ازاون ندارم که پیرزنه ولی این فرق گذاشتنشون بده . یا مثلا خواهر شوهرام خونه خواهرشون حتی دستمال هم میگشن بعد خارج میشن از خونه خونهما هیچیی

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:

من همیشه کمک میکنم....حالا خونه هر کسی برم...بندگان خدا وقت گذاشتن غذا پختن...حالا ظرف شستن چیزی از من کم نمیکنه...بعدشم یک چای بزرگ میریرم با لبخند میشبنم روی مبل و با بقیه صحبت میکنم

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
من تک عروس بود با شش تا خواهر شوهر خدا میدونه وقتی میرفتم شش تا خواهر شوهرامم اونجا بودن اما کلی ظرف ...

چند سالتونه

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
من همیشه کمک میکنم....حالا خونه هر کسی برم...بندگان خدا وقت گذاشتن غذا پختن...حالا ظرف شستن چیزی از ...

من دقیقا همینجوری ام ولی میان خونم دست به سیاه سفید نمیزنن تازه اونا مهمونی هاشون سادس من با هزار جور دسر وسالادو همه چی همین دیشب خونمون بودن بعد شام وارد اشپز خونه ام نشدن منم تصمیم گرفتم مث خودشون باشم

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:

تو بخاطر خدا بشور بخاطر خدا کمک کن با این کارا هیچکس کوچیک نمیشه برای آخرتت آذوقه جمع کن همه چیز و همه کار این دنیا نباید بخاطر همین دنیا باشه 

خدايا ارامشي عطا كن كه بپذيرم انچه را كه نميتوانم تغيير دهم. خدایا چرا منو تو امتحانای سخت قرار دادی ؟ 
2706