2752
2734
عنوان

مهمانی با شکوه زنداداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 14949 بازدید | 263 پست
خودتم مهمونی نمیری؟؟ من عاشق مهمون و مهمونی رفتنم

ادمای درونگرا دوست ندارن از خونه بیان بیرون یا خونشون شلوغ باشه

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه بهت بگم از بی غیرتیه داداشتم هست ناراحت میشی؟؟

دقیقا همینه، ببین شوهر من ، من بگم بشین، نه نمیگه، بگم پاشو نه نمیگه.

ولی در مورد دعوت کردن خانوادش و پذیرایی و کادو و ...

اجازه کوچکترین بی احترامی به من نمیده، هر توطیه ای کنم در نطفه خفه میکنه

2731
باز دم شوهرت گرم خودشو زده کوچه علی چپ شوهر من دیگه همش میگفت البته عادتشه خانواده خودشم بکنن این حر ...

خداییش بعدش هزاران بار درود و رحمت فرستادم به تربیت پدر و مادر شوهرم با این پسری که بار آوردن. فهمید من خجالت کشیدم دیگه کلا به روم نیاورد

عزیزم شاید واقعا قصدش بی احترامی بهت نبوده و همه چی دست ب دست هم داده که شماناراحت بشی .... بیخیال ...

اگه فک فامیل خودش بود، ببین چطوری 6 ساعت جلوتر به شوهره لیست میوه می داد. اسی درست میگه، می خواسته بپیچونه و سمبل کنه

خیلی داغونه فقط دوست داره چتر باشه . اگه بری خونه اش یه کاریت میکنه که دیگه نری. حتی یه بار مستقیم گ ...

بگو اناناس🤨🤨

نشستیم تا بیای و ازت پذیرایی کنیم

هر رفتی ، امدی داره

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
اگه فک فامیل خودش بود، ببین چطوری 6 ساعت جلوتر به شوهره لیست میوه می داد. اسی درست میگه، می خواسته ب ...

اونکه به پسرش نصف شب گفته برو میوه بخر.میتونست روز بگه.

همه اینا بهونس

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

ی چیزی بگم به نظرم مقصر فقط برادرت بوده  اولا برخلاف میل همسرش دعوت کرده دوما مهمون دعوت کرده میوه نخریده سوما شیرینی بردید موقع چای خوردن بلند نشده جعبه شیرینی رو بیاره قطعا هم قبل رفتن شما به همسرش هیچ کمکی نداده    یک بار یادمه رفتم خونه برادرم عصر یک ساعت ما ۳نفر بودیم اونا ۲نفر دو تا بستنی یک لیتری با دو طعم خریدم بردم وقتی رسیدیم چند بار برادرم با صدای بلند به همسرش گفت بستنی ها رو بیار بخوریم منم با زن برادرم مشکل دارم اما ۹۰ درصد مشکلمون رفتار اشتباه برادرمه 

این دفعه دعوتش .اتفاقا غذای خوب بده ولی ظرفاتو از دوروز قبل نشور .صداش کن بشوره

تعارف نمیزنه اصلا! سفره جمع کردنش هم این مدلیه که دو تا نمکدون میگیره دستش از سر سفره بلند میشه و تمام! دیگه دین خودشو ادا کرده   

2706