2737
2734
عنوان

کاش شوهر منم آدم شه

279 بازدید | 15 پست

کاری کرده همه بگن وای چه خوب ه این .زنش آدم بده 

تو کل فامیل خودش و هر کسی ببینه 

مثلا برای جاری یا خواهر شوهر که من و بچه رو عمدا محل نمیدن .این پاچه خواری می کنه .از بردن و آوردن اونا تا زنگ و هر چیزی.بعد این جاری و خواه شوهر خودشون ماشین که داشتن چند بار کار واجب برام پیش اومده مثل دکتر و اینا .شوهرم دور بوده .خود شوهر خر من زنگ زده بیا ببر گفتن نه ....

حالا با این وجود مثل خر های احمق الاغ محبت بی جا می کنه .من خیلی دعوا ها کردم ته ش شد اینکه تا وقتی با خود من دعوا نکردن .بی محلی اونا به شما برام مهم نیست 

شما فکر کن کل مسیر دو روزه و زیارت به من یه زنگ نزدن .ولی به این شوهر خر زنگ زدن اونم چه تحویل گرفته اینا رو 

یا بچه جاری که بار اول بود داشت می رفت زیارت شوهرم پول داد که خرج کن .این رسم برای بچه اول زیارتی ها هست .اونم دو سال پیش یک تومن .منو بچه رو برد خونه شون هم قبل رفتن هم بعد رفتن 

ولی برادر اون که اون همه وضع ش خوبه یه پول سیاه دست دخترم نداد یه زنگ یا بگه اومدم برادرزاده مو قبل سفر ببینم هیچی هیچی .کلا هم زنگ می‌زنند فقط با این خر حرف می زنند قطع می کنند انگار مجردی رفته سفر.

ناگفته نمونه من خودم قبلا خر بودم زنگ زیاد و تحویل زیاد اونا به تحریک همسر و فکر اینکه اونا هم خوبن داشتم .ولی ترک کردم و الان مثل خودشون شدم ....

شوهرتوجمعش کن فقط،معنی نداره با جاری گرم بگیره،کاری کن ارتباطشون قطع بشه

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
شوهرتوجمعش کن فقط،معنی نداره با جاری گرم بگیره،کاری کن ارتباطشون قطع بشه

اون جمع نمیشه 

مدلش اینه هر کس با من بد باشه عاشق شون میشه

جاری همسن مادرشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فکر کنم خود کم بینی داره با راضی نگه داشتن دیگران میخواد جایگاهش رو تو دلشون حفظ کنه 

دقیقا کمبود محبت اونم از نوع که من هر چقدر محبت کنم بازم می خواد جلب توجه کنه 

می دونی چقدر از چشم من افتاده 

اون جمع نمیشه  مدلش اینه هر کس با من بد باشه عاشق شون میشه جاری همسن مادرشه

نبایدپشت توروخالی کنه،اون خودشوازتوجدامیدونه دیگ،بهش بفهمون مسئولبت توبااونه نبایدبذاره کسی بهت بدی کنه

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
نبایدپشت توروخالی کنه،اون خودشوازتوجدامیدونه دیگ،بهش بفهمون مسئولبت توبااونه نبایدبذاره کسی بهت بدی ...

ای بابا چطور بفهمونم 

وقتی عمدا خودشو جدا می دونه 

دعوا کردم مهربون گفتم 

دقیقا کمبود محبت اونم از نوع که من هر چقدر محبت کنم بازم می خواد جلب توجه کنه  می دونی چقدر از ...

درک میکنم

برو خدا رو شکر کن داره برای خانواده اش خودشیرینی می‌کنه

شوهر من که خانم همکار پریود شده بود رفته براش دارو گرفته مسکن و این چیزها

بعد من که حالم بد بود خونریزی شدید داشتم می‌گفت به جهنم که حالت بده

🤕😐😞

هنوز اَن در خم یک کوچه ام....
2740
درک میکنم برو خدا رو شکر کن داره برای خانواده اش خودشیرینی می‌کنه شوهر من که خانم همکار پریود شده ...

اینم واسه بیوفته شناگر خوبی هست 

تنها یه راه حل دارم اونم جدا بشم 

اینم واسه بیوفته شناگر خوبی هست  تنها یه راه حل دارم اونم جدا بشم

البته بگم ها شوهرم از روی انسان دوستی بوده این کارش نه چشم چرونی

ولی نمیدونم چرا انسان دوستی اش به من که میرسه از کار میافته 

میفهمم عزیزم ولی طلاق چاره کار نیست سعی کنید با این اخلاق بپذیریش به نکات مثبت فکر کن  دیگه ...

نمیشه سخته کاش بددهن بود 

باور کن این اخلاق ش باعث شده همه منو له کنند

نمیشه سخته کاش بددهن بود  باور کن این اخلاق ش باعث شده همه منو له کنند

عزیزم بد دهن و پرخاشگری بودن هم خیلی سخته

آرزوشو نکن

من تجربه شو دارم خیلی سخته

شما ایشون رو بیخیال شو این کارش رو

امیدوارم خودش عاقل تر بشه 

2706