2752
2734
عنوان

نزدیک ١٠ ساله زیارت عاشورا می خونم کوچکترین تغییری

| مشاهده متن کامل بحث + 1655 بازدید | 110 پست
دقیقاااا ولی انققققدر گفتند خودت بدی من دیگه باورم شده یعنی یه ذره از کارهاشون رو برای کسی میگم همه ...

به هرحال تغییر انسانها بسیار سخته

اگه خدا بخواد افراد رو به اجبار  تغییر بده،،دیگه اختیار و رفتار درست از غلط هیچ ملاکی نداره و بحث بهشت و جهنم هم از اساس بیهوده میشه و همه با هر رفتاری،برابر به حساب میان..

شما هم شاید از اول با مشورت وکیل خبره پیش نرفتی،الان همه چی بر علیه شما داره پیش میره..

بعضی کارها چون از ابتدا بر ریل اشتباه افتاده،،تغییر اون ریل و مسیر بسیار سخت و گاهی ناممکن میشه..

انشاءالله خدا جای دیگه برات جبران کنه..🌺🌿

گوشی اشتراکیه،گاهی آقا،گاهی خانوم🤌
به هرحال تغییر انسانها بسیار سخته اگه خدا بخواد افراد رو به اجبار  تغییر بده،،دیگه اختیار و رف ...

مطمئنم جبران نمی کنه.... 😔

تو مشکلات غرقم بخاطر خدا برام دعا کنید😭😔 اگه از رو مهربونیتون برام نذری کردید بگید تا ادا کنم.... 😔😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مطمئنم جبران نمی کنه.... 😔

جبران این دنیا،بر اساس حساب و کتاب هس،،،چون کتاب دنیا بر اساس قانون طبیعی شکل گرفته و بیحساب نمیشه از یکی کم کرد و به دیگری بخشید..

ولی اون دنیا بر اساس قدرت و اراده  بی انتهای خدا استوار هست و  یرزق من یشاء بغیر حساب خدا متبلور میشه و کمبودهای این دنیا رو جبران میکنه..

این دنیا ثانیه ای از زمان بی انتها  هست،،ارزش کشمکش و غصه خوردن رو نداره..البته تلاش باید کرد ولی جدی نبایدش گرفت..🌺🌿

گوشی اشتراکیه،گاهی آقا،گاهی خانوم🤌
حق کسی گردنت نیست؟ پولی به کسی بدهی داری؟ ذکر و روزه و نمازات باید کامل باشه. دعای توسل رو هر روز بخ ...

من حق کسی به گردنمه .واقعیت به خاطر یه سری چیزا تصمیم داشتم ندم الان یه مدته تصمیم گرفتم ببرم بدم .

ولی الان؟چجوری .روم بشه بدم.

به شدت دوست دارم فراموشش کنم بس تو شکنجه های مختلف صداش کردم با آرامش فقط نگام کرد خیلی جاها به زخمه ...

منم به خدا میگم از زحر کشیدن من خوشحال میشی ؟از ناراحتی من خوشحالی؟اگه منو دوست نداری چرا منو نمیکشی‌.و...

غمگینم ازینکه اگر این ده سال رو برا رضای خدا خونده بودی به کجاها رسونده بودت😞

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽
2706