2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله

ولی حالا مهم هم نیست، اول یا دوم سلام کردن مگه فرقی داره

خودم همیشه حتی به بچه ها اول سلام میدم

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
2731
2740
منتظروایمیستن من سلام بدم

چه بی ادبن 😓یه سلام کلی کن رد شو

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
مثلا وقتی بیرون همو میبینیم که تو اومدنی نیست

والا نمیدونم من خودم ۷تا جاری دارم از همشون کوچیک ترم

ولی تاحالا به این چیزا دقت نکردم

شده یجا بودیم اونا اومدن سمتم یا برعکس من رفتم سمتشون

ولی بیرون خیلی پیش میاد اونا بیان سمتم

چون من چشمام ضعیفه چهره ها رو از دور تشخیص نمیدم

پس تکلیف اینکه من از عروس کوچیکه ۱۳سال زودتر عروس شدم چی میشه

چه ربطی داره  

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706