2733
2734
عنوان

عاشقی بیش از حد این زوج

335 بازدید | 24 پست

یکی ازآشناهامون هست تازه ازدواج کردن مرده انقدددد عاشق خانومشه آدم ذوق می‌کنه فقط.میون همه اومد بوسش کرد گفت تو ظرف نشور خسته شدی.

انقد میخوادش هرچی بگم بازم کمه

افتادن ب زبونا دیگه...

ازدواجشونم سنتی بوده ها.

آدم میمونه دختره خیلی خوبه یا پسرع؟ چطور بعضی آقایون انقد خوبن واقعا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عشقایی ک جلو جمع نمیان میکنن خیلی نمیشه روش حساب کرد

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜

اسگلن دیگه خودشونو تو چشه بقیه میکنن که مردم چششون کنن یا دربارشون حرف بزنن

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
2738

جفتشون مکمل هم هستن واین خیلی خوبه 

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)

الهی که خوشبخت بشن. 

ازدواج سنتی و غیر سنتی نداره مهم رضایت طرفین و علاقه شون موقع ازدواجه

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

اگ بگم شوهر من خیلی بیشتر ازاینا عاشقمه نمیگین دروغ میگه یا از عجایب نی نی سایته🥺🥺ماهم زبانزدیم از عشق مون همه میدونن همه هرکی مارو میشناسه ولی همین سر زبون بودن عشق مون باعث شد بچمون کمی مشکلدار بشه و هر دو درعذابیم ولی بااینحال هوای همو داریم بشدت

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2706