2737
2739

بیاید بگید تمومش کنم یا ن 

من پنج ماهه با ی همکلاسیم دوستم 

تو این پنج ماه جمع کل پنج بارم نگفته دوست دارم 

قربون صدقمم نرفته 

هیچیم واسم نخریده 

بیرونم فقط در حد چند بار  کافه رفتیم قهوه ک اونم من نمی‌خورم گاهی اوقات میخورم واسشم منم نیست ک نمی‌خورم 

مثلا همین دیروز رفتیم کافه تا اقاهه اومد گفت فعلا ی دونه قهوه بعد ب من گفت چی میخوری گفتم هیچی گفت خب بگو گفتم نمی‌خورم و تمام شد 

حالا اینا ب کنار من هر بار خواستم تمومش کنم نذاشت

دو اینکه سر بحث کادو ک تا حالا هیچی نداده ی بار گفت یچی واست خریدم ی ماه پیش اینکه هنوز دیگ راست و دروغش نمی‌دونم 

و خودشم گفت نمیتونم دوست داشتنم و بیان کنم نمیتونم ب زبون بیارم 

و اینکه میگه تو دانشگاه هیچکس حق نداره بفهمه با هم در ارتباطیم دلم نمیخاد برم تو حاشیه

متاسفانه من این آقا و دوست دارم ولی تموم کاراش نشون دهنده اینه ک فقط من ی سرگرمیم 

بنظر شما تموم کنم؟ 

خانم وکیل آینده 😍👩🏻‍⚖️🤍🍂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سرگرمی هستی 

خب چرا اینقدر محدودم می‌کنه آدم سرگرمیشو باید محدود کنه آیا نمیزارع برم بیرون ن لباسی ک دوست دارم بپوشم ن تو گروه چت کنم محدود تو هرچیزی ک پسر توش هست

خانم وکیل آینده 😍👩🏻‍⚖️🤍🍂
دوس داشتن یک طرفه فقط داری به خودت آسیب میزنی تمومش کن بره .اگرم میخوای زودتر فراموش بشه جایگزینشو ب ...

متاسفانه یکیو هفت سال دوست داشتم در حد مرگ ولی خانواده ها نزاشتن واسه اینکه اون یادم بره اینو آوردم حس میکنم کارما گرفتم😐

خانم وکیل آینده 😍👩🏻‍⚖️🤍🍂