2752
2734
عنوان

عکس دستام که میگم کوچیک و زشته💔+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 129838 بازدید | 643 پست

پاک کردی عزیزم؟

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     

استاتر هی گذاشتی پاک کردی در موردت تاپیک زدن بچه ها😂😂

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کدومه ؟🤣

اسم کاربری یادم نیس اما تاپیک زدن که عکس دست چیه که هی پاک میکنید😁😁

من نه ناخن کارم نه تا حالا ناخن کاشتم  ناخن کاری حرام نیست پولشم حرام نیست فتوا نده  چیز ...

تو که منطقی هستی زنگ بزن از مراجع تقلید بپرس و خودت داری فتوا صادر میکنی که حرام نیست 

«چگونه می توان مُرد در حالی که هیچ کس زنده بودن شما را نمی فهمد» 

عکس دستم پاک کردن داره🥲

سلام دوست جوونیا من پَری ام🧜‍♀️  پری که دوست داشت دریایی باشه ولی زمینی شد😋 حالا تعریف از خود نباشه ها🤪 ولی آقایی مون( دَلی قیز) خطابم میکنه 😉😅😂 راستیییییییییی یادم رفت بگم من یک عدد مامان پری ام هستم که هنوز تو دوران طفولیتش سیر میکنه😉😎 اگه تو تاپیکی باهات شوخی کردم به دل نگیر فقط یه لبخند بزن و رد شو دنیا ارزششو نداره دوست خوبم😊در آخر ممنون میشم برای عاقبت بخیری جوجه رنگیام و رسیدن به آرزوهام یه صلوات مهمونم کنی🙂
منم پاهام صافه حسرت پوشیدن کفش تابستونی و کفش پاشنه دار رو باز دارم نمیتونم بپوشم چون کفش  خیلی ...

درکت می کنم💔😔

خوشا آنان که در گهواره مردن 🖤 که بویی از غم دنیا نبردن
2706