2737
2734

توی یه جمله میگم گل رز خریدم ، تقریبا ۱۲.۱۳ روز واسم موند اما نحوه نگهداریش به گونه ای بود نه با توجه نه با عشق از ته دلم باشه اصلا بهش رسیدگی نکردم ،  ده دوازده روزی برام موند ، 

اما گل دوم که خریدم این بار با عشق توجه از اعماق وجودم ازش نگهداری کردم مدام آبش عوض میکردم و… این سری با سری قبل این عشق توجه انرژی زنانه اثراتی روی عمر گل داشت ، گل ۲۰ روز موند ، گلپر های داخل به سمت مرکز هنوز تازه بود بازم بهش رسیدگی کردم بیشتر موند …

اینهارو گفتم توی کودکی توی سنمون کم بود زنانگی ارزش اون ارزش جنس زن بی نهایت بی وجود کردن از بین بردن همین عشق محبت توجه دیده شدنی برای یک گل آنقدر تاثیر گذار بود مهم بود توی عمرش ، اگر وارد زندگی ها از قدیم می‌شد با ارزش مثل طلا میدونستن خیلی از مرگ ها اتفاق نمیفتاد مرگ روح مرگ یک انسان و… حتی مرگ یک زندگی مشترک ، بله جنس زن روح زن وجود زن اولین حرف توی انسانیت زندگی میزنه عشق محبت دیده شدن اگر حذف بشه همون کاری هم که مشغول بهش هستین یا تحصیل و …. اون نرمی لطافت زنانگی درونش نباشه دل میزنه و اون کار و …. با دلخواه عشق ته دلت انجام نمبدی کم کم میزنه روح سلامت خراب میکنه ، زن بودن بسیار مهم با ارزش

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.