2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کنید منم خواهرتون که احتیاج دارم بهتون

میگن چله  حق شناس خوبه  

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2731

چله عاشورا به روش ایت الله حق شناس بگیر..

تو تایپکام هست ، برو خودت حاجت روایی هارو هم بخون.

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

ب من میگفتن ای یو ای کن شوهرت مشکل داره

بعد از ۷ سال از ازدواج و سه سال از بدون تلاش و دکتر و دارو 

حس میکنم حاملم. یک هفته از موعدم گذشته

اگه حامله باشم و سالم باشه 

هزاران بار خدارو شکر میکنم... 

2738

واسه چه نیتی میخواید 

من تاپیک های زیادی درباره حاجت روایی خوندم خودم حاجت بزرگی دارم 

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

*ابطال سحر* 

راهکارهایی جهت رفع و دفع آثار سحر جن شیطانی که هر فردی در منزل توان انجامش را داشته باشد برای شما میفرستیم

❇️ *غسل ابطال سحر*

👈🏼 این غسل برای از بین بردن آثار منفی که بجهت مس جن و شیطان برای برخی افراد رخ داده است به اذن خداوند بسیار نافع میباشد

👈🏼 اتفاقاتی مانند سحر ، بستگی ، نحسی ، چشم زخم و ...

🔸 *برای انجام این غسل مقداری سِدر (یک قاشق غذاخوری) لازم میباشد*

◀️ ظرفی تهیه کنید و در آن آب باران یا آب چشمه و در نهایت اگر هیچکدام در دسترس نبود ، آب معدنی جوشانده شده بریزید و یک قاشق غذاخوری سدر به آن اضاف کنید ، سپس انگشت اشاره دست راست را در آب قرار داده و ۱۱ دور آیات زیر را قرائت کنید

▫️سوره فلق

▫️سوره ناس

▫️سوره اعراف آیه ۱۱۸ الی ۱۲۲

▫️سوره یونس آیه ۸۱ الی ۸۲

▫️سوره طه آیه ۶۸ الی ۶۹

✳️ *توجه بفرمایید :* بعد از اینکه همه ی آیات مذکور را خواندید مجدد از نو بخوانید تا مجموعا ۱۱ مرتبه تکرار شود

👈🏼 *حالا :* به مدت ۷ روز با این آب غسل کنید به این شکل که در حمام قرار میگیرید و از این آب سه کاسه کوچک روی سر و سه کاسه روی کتف راست و

سه کاسه روی کتف چپ میریزید و چند دقیقه ای بمانید و بعد از آن دوش بگیرید و از حمام خارج شوید

✅ *این آب را میتوانید به نیت تمام اعضای خانواده تهیه و استفاده کنید*

⚠️ *نکات مهم :*

1️⃣ در زمان انجام غسل تشتی زیر پای خود بگذارید که آب در فاضلاب نرود . آبی که از غسل کردن در تشت میریزد را در باغچه یا جایی که پاک باشد بریزید

2️⃣ بهترین زمان برای انجام این غسل نیمساعت قبل از غروب آفتاب است

2706