2733
2734
عنوان

اگه مامان و بابات چه کارایی نمیکردن تو الان آدم سالم تری بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7070 بازدید | 366 پست
خداحفظشون کنه برات خیلی مراقبشون باش حتما. نوازششون خیلی بکن حتی با دستای زبر    

دستام زبر نیست اماانگشتام یه جوریه ی شکل هاش نامنظم و وزشت

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
یکی دیگ از تاثیر بد رفتارای پدر مادر همینه منم با اینک قبل بچه دار شدن شاغل بودم ولی اجتماعی نیستم ...

اینکه شاغل بودی خیلی عالیه. کلا شاغل بودن مادر برخلاف تصور خیلیا رو بچه اثر مثبت میزاره به جای منفی. ولی همیشه سعی کن اجتماعی باشی و دوست داشته باشی تا بچه اتم یاد بگیره اجتماعی بودنو. نه مثل من و مادر و پدرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا کامل حل میشه. من بچه‌هامو‌ همه مهمونی ها میبرم.نگفتم شما بشینین خونه،ما خودمون میریم.مهمو ...

امیدوارم عزیزم. ایشالله متقابلا تو هم خوب میشی  

وایییی چقدر عالی. خیلی خوشحالم برات. واقعا تو کل زمان خوندن پیامت لبخند رو لبام بود. خیلی خوبه که اجازه میدی بچه اتم اظهار نظر کنه. حس اعتماد بنفس میگیره اینطوری

اینکه شاغل بودی خیلی عالیه. کلا شاغل بودن مادر برخلاف تصور خیلیا رو بچه اثر مثبت میزاره به جای منفی. ...

درسته تا وقتی سرکار میرفتم روحیم بهتر بود تا الان ک خونم

ماها ک منزوی بودیم اگ ی کار خوب تو شرایط خوب پیدا کنیم کمکمون میکنه .تنهایی خودش افسردگی میاره

الان مرتب بچمو میبرم پارک.خانه بازی .میخوام بزارمش مهد بیشتر با بچه ها باشه

خداروشکر بچم تا الان ک احتماعیه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
امیدوارم عزیزم. ایشالله متقابلا تو هم خوب میشی     وایییی چقدر عالی. خیلی خوشحالم برات. و ...

عزیزم☺️♥️

از همسرم یاد گرفتم چون خیلی برونگرا و اجتماعیه.دوست نداشتم بچه‌هام مخصوصا دخترم مثل خودم درونگرا بشه و از اجتماع فراری.😄😉

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
احسنت  نادونی ازخودمن بوده هرکس یه شخصیت جدا داره یه شخصیتی یا یه اخلاقی هم داره که به هیچ وجه ...

میدونی قضیه اینه که وقتی فهمیدی حتی پدر و مادرت قاتلن یا روانین! اینکه باز سر این فکرا خودتو اذیت یا درگیر کنی بازم تقصیر خودته... کاش مسئولیت خودمونو قبول کنیم... ما نمیتونیم هیچکیو عوض کنیم🤷‍♀️میتونیم فقط رو زندگی خودمون متمرکز باشیم

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
ابام همیشه بعضی وقتا میگفت تو باید پسر میشدی. با اینکه کم میگفتا ولی تو دلم مونده. یا هنوزم میگه دخت ...

من داداشم دارم کوچیکتر از منن من هر کاری کنم باز اونا عزیزن براش

- خدایا ما به دیدن معجزه‌ های تو در لحظه‌های نا امیدی ، سخت محتاجیم . 🌱🤍﮼‌
درسته تا وقتی سرکار میرفتم روحیم بهتر بود تا الان ک خونم ماها ک منزوی بودیم اگ ی کار خوب تو شرایط خ ...

خداروشکر که اینقدر به فکرشی. ایشالله یه پسر نمونه تحویل جامعه میدی

ولی ترو خدا به عنوان به مادر عاشق خودت باش تا بچه اتم یاد بگیره اینو. جلوش اصلا از خودت عیب نگیر. مثلا نگو شکمم فلانه. قدم بهمانه.  جلوش بگو وای من مامانت چقدر خوشگله. چقدر من مهربونم. چقدر شجاعم و از اینا

عزیزم☺️♥️ از همسرم یاد گرفتم چون خیلی برونگرا و اجتماعیه.دوست نداشتم بچه‌هام مخصوصا دخترم مثل خودم ...

نمیدونی چقدر خوش حالم هم برای تو هم بچه هات. باز خوبه که تو همسرت رو داشتی که اینقدر دوستون داشت. متاسفانه خیلی از خونواده ها نه مادر به فکره نه پدر و سرهمین مساله بچه ها بشدت ضربه میخورن

میدونی قضیه اینه که وقتی فهمیدی حتی پدر و مادرت قاتلن یا روانین! اینکه باز سر این فکرا خودتو اذیت یا ...

خیلی قشنگ بود حرفت.

هرموقع از لحاظ مالی و روحی از پدر و مادر جدا بشیم موفق میشیم واقعا

واقعا کسی هست که با محدود شدن از طرف خونواده به جایی رسیده باشه؟ پس چرا هنوزم ادامه میدن...

چرا میشه رسید . من همین الانش موفقم و انشالله در آینده به اهداف بزرگ ترم هم میرسم ‌ جدی گفتم اینارو 

بر. فرص مثال من الان کلی کار و چیز میز بلدم ، مثل بلد بودن فوتبال ، بسکتبال ، علاقه به تکنولوژی و مطالعه و کار در این زمینه ، درسم عالیه و نمراتم همش ۲۰ تقریبا میشه گفت ، تولید محتوا میکنم و کم‌کم اگه خدا بخواد معروف میشم ، تازه زندگی ام رو هم دوست دارم چون خیلی چیز ها رو که بخوام رو دارم ، و حتی خیلی از ادم های معروف که اینروز ها بهوجایی رسیدن درر کودکی وویا نوجوانی و جوانی زندگی خیلی بد و سختی داشتن و اصلا حتی خونداده ای نداشتن و خیلی بدبخت و بیچاره تر از اینا بودن ولی رسیدن به یه جایی و زندگیشون رو هم ساختن و اینکه اینم‌بگم‌من اونطوری هم محدود نشدم ولی باز تو یسری موقع ها یسری اتفاقات افتاده که واقعا خیلی بد بوده برام و محدودم کردم 

بخندی میگذره نخندی هم میگذره پس بخند تا خوش بگذره✌🏻️ 
خیلی قشنگ بود حرفت. هرموقع از لحاظ مالی و روحی از پدر و مادر جدا بشیم موفق میشیم واقعا

اوهوم❤️

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
اگه کتکم نمیزدن اگه باهام بد رفتار نمیکردن اگه منو مجبور نمیکردن زن پسر عموم که زن داره بشم بخاطر ...

ببین دعا میکردم الکی باشه تا اینکه تاپیکاتو خوندم. روانم اذیت شد واقعا

میدونم سخته. خیلیم سخته. من بخاطر اذیت هاشون بارها فکر فرار به سرم زد ولی نرفتم. گفتم میمونم و میسازم تا 18 سالم بشه برم دانشگاه. اگه نذاشتن برم اونوقت قانونی پیش میرم. میدونم سخته. خیلیم سخته. یه عالمه جرعت میخواد. دارم سعی میکنم جرعت جمع کنم. میشه تو هم همینکارو بکنی؟ سعی کن خودتو نجات بدی تا یه عمر حسرت نخوری عزیزدلم

2706