2733
2734
عنوان

فک کنم وسواسم داره برمیگرده🥲

109 بازدید | 14 پست

همیشه باید لبخند بزنم و خودمو کنترل کنم

حقیقتا تازگیا که متوجه شدم وسواس فکریم داره برمیگرده از زندگی سیرم، خیلی عذاب کشیدم سرش دیگه نمیتونم

چرا داره برمیگرده

من که رفتم روانپزشک داروهامم که خوب بودن

میخوام دیگه نباشم

تروخدا فقط یه چیزی بگید اروم بشم😔

به چی به کی متوسل بشم؟ خیلی درمونده ام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
@niniyar_2     ‍  ‍ ‍ اگر این خانم رو لغو کاربری نمیکنید من به اطلاعات ...

عزیزم بستمشون مگه میشه نبست توهین به ایشون مسدود دایم چرا هی اسکرین می دین یک لحظه رفتم نت شارژ کنم

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
2738
فقط تایپک ترکید بازم بیاد توهین‌کنه تو تایپک های دیگه 

عزیرم بسته است مگه میشه نبندم 

اجازه بده چک کنم  به شک انداختی

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
فقط تایپک ترکید بازم بیاد توهین‌کنه تو تایپک های دیگه 

ولی برا من هنوز نزده لغو کاربری 

عزیزم سیستم تعلیق تغییر کرده مثل قبل که می‌نوشت این کاربر مسدود است، دیگه اونطور نیست 

بقران یکساله داذم قرص میخورم خوب شده بودم، چرا داره برمیگرده

من خودمم سالهاست وسواس دارم البته وسواس عملی، و خب تراپیستم گفته طبیعیه گاهی با یکی دو نشونه برگرده و نگران نباش چون همیشگی نیست 

بقران یکساله داذم قرص میخورم خوب شده بودم، چرا داره برمیگرده

کسی که فریب بخوره و به بندگان خوب خدا توهین کنه و تو مسیر دشمنای قسم خورده وطنش گام برداره در دنیا خوشی نمیبینه 

اگه میخوای به آرامش واقعی و قطعی برسی تو مسیر خدا و اولیا خدا برو و نتیجه ش رو ببین 

2706