2733
2734
عنوان

یه آقایی بهم گفت چقدر تو ماهی

834 بازدید | 33 پست

خانما من چون پوششم بسته است و همیشه جدی راه میرم ، متلک و حرف بد و پیشنهاد رل خیلی کم پیش میاد 

ولی چندبار پیش آمده خیلی مودبانه و بی منظور 

یه نفر گفت چقدر خوشگلی 

یبار یکی گفت چقدر سفیدی 

امروز هم داشتم رد میشدم یه آقای جوون بود ،هول و دنبال شماره و ..هم نبود ، فقط گفت چقدر تو ماهی ! :)

نچرال نچرال هم هستما حتی ابروهام نمی‌رم آرایشگاه برداره خخ

با این حال من اکثر مواقع فکر میکنم زشتم و هر کی نگام می‌کنه تو دلش میگه این چقدر زشته

واقعا تو بیرون اذیت میشم ، بقیه نگاه طولانی میکنن ،همش تو دلم عذاب میکشم و میگم الان با خودش میگه چقدر زشته این دختره 

کاش از این فکرها خلاص بشم یه روز 😔

عکس بده

تلخ و شیرین جهان چیزی به جز یک خـواب نیـست ،             مرگــ پایان می‌دهد یکـ روز این کابوس را 🙃                               بمان تنهـا که تنهـایی به این تن هـا ش‍رف دارد !            لالا لالا بخواب دنیا خسیسه ، واسه کمتر کسـی خوب می‌نویسه ، یکـی لب هاش همیـشه غرق خندس ، یکی چشـماش تو خوابـم خیسه خیسه :)💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اقایون به همه همینارو میگن

فقط میخوان مخ زنی کنن

بیخیالشون

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤// هرچند که هرگز نرسیدم به وصالت!عمری که حرام تو شد ای عشق حلالت//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
2740
پز زیر پوستی

تو هم فمیدی خوشگل و سفید و نچرال و ماهه یا ب توضیح بیشتری نیاز داری

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)

مردا به همه میگن 

هزار نفر به من گفتن

همین امروز یکی زل زد تو چشام گفت فدات بشم من😐😂😂

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2706