2752
2734
عنوان

دزدی در محیط کار...لطفا بیاید

114 بازدید | 21 پست

بچه ها من به واسطه شغلی که دارم با دکترای داروساز و کلا دارو سر و کار دارم و امروز متوجه شدم که یکی از همکارام که قبل از من هم اونجا کار می‌کرده تعدادی دارو دور از چشم صاحب کار به یکی قاچاقی رفت داد و من خبر داشتم از این کارش

من دیروز تعدااد اون دارو ها رو به مسئول اونجا گزارش دادم و امروز چندتا جعبه ازشون برداشته شد قایمکی

بنظرتون به مسئول اونجا گزارش بدم یا برام بد میشه؟ 🙁

چون دلم میسوزه بخواد پول اون تعداد دارو رو به شرکت بده درحالی که ۱۰ جعبه ازش کم شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگو . دوربین ندارید؟ شاید خود مسئولتون در جریان باشه 

دوربین داره اما اون موقع مسئول اونجا بیرون بود و تا دید اون بیرونه دارو هارو برد بیرون دلم میخواد بهش بگم یه سر به دوربین ها بزن

فقط اگر ممکنه واسه خودت خطرناک شه بگو...وگرنه چیزی نگو اونا احتمالا باند هستن زیرابت میخوره ناجور

میترسم برای خودم بد شه وگرنه اون مسئول اونجا ادم خیلی خوب و با ایمانیه خیلی منصف هست و ادم خوبیه بخاطر همین دلم میسوزه بخواد پول اضافی بده

دوربین داره اما اون موقع مسئول اونجا بیرون بود و تا دید اون بیرونه دارو هارو برد بیرون دلم میخواد به ...

خوب برو بگو فلان روز مثلا فلشمو گم کردم میشه چک کنید ببینم اینجا افتاده یا خونه . بگو اطلاعاتش یا عکساش شخصیه میترسم گم بشه

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
میترسم برای خودم بد شه وگرنه اون مسئول اونجا ادم خیلی خوب و با ایمانیه خیلی منصف هست و ادم خوبیه بخا ...

خوب پس پیام بده بگو . گور بابای همکارت . دلت نسوزه اون تا الانشم جیبشو پر کرده . 

خوب برو بگو فلان روز مثلا فلشمو گم کردم میشه چک کنید ببینم اینجا افتاده یا خونه . بگو اطلاعاتش یا عک ...

من‌گفتم بهش زنگ بزنم بگم داروها بدستتون رسید؟ اخه فلانی  یه تعداد دارو برد بیرون گفتم حتما مال شماست

من‌گفتم بهش زنگ بزنم بگم داروها بدستتون رسید؟ اخه فلانی  یه تعداد دارو برد بیرون گفتم حتما مال ...

آره میتونی اینم بگی بگو میخام امار رد کنم 

من میترسم برای خودم بد بشه یه شری ام برا من درست کنن

ب رییستون بگو فعلا زیر نظر بگیرتش و نگه ک تو اطلاع دادی . بگه دوربین چک کردم فهمیدم

2706