2733
2734

وایییییییییییییی باورم نمی شه 

لقمه حرومی هستن 

رفتن تو کار داداشم مشکل ایجاد کردن تا وقتی فهمیدن

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 

هیچ حسودی غریبه نیست ...

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب بقیه شو بگو

اون طرفا داداشم یک کارگاه راه اندازی کرده چون بد مسیره کارگر ایرانی نمی ره کار کنه 

داداشم دوتا اتباع برده 

حالا یکی از فامیل فهمیده برده نیرو انتظامی بالا سرشون!!

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 
بله هست، همکار حسودتر و بی چشم و رو تر از همکار نیست

فامیل اشغال تره 

2738
چقدر بی‌شعور و حسود! حالا از کجا میدونی کار فامیله؟ شاید کار دوستاش بوده

نه عزیزم کار همونه یک فامیل بی شرف