2733
2734

عشق ۶سالمون که داشت به ازدواج ختم میشد بعد این همه سختی تمومش کردم طرف کلا افسرده شد فکر میکردم بیام دانشگاه حالم خوب میشه دوران افسردگی کنکور تموم میشه ولی حال روحیم بدتر شد بااینکه هم خوابگاهیامو دوست دارم ولی ازشون متنفرم💔 دلم برا عشقم تنگ میشه ولی ازش متنفرم دوسش دارم ولی نمیتونم کنارش باشم فکر میکردم دوران کارآموزی میرم بیمارستان خوب میشم ولی رفتم اا رو آرزوهامم زندگی کردم ولی باز برگشتم به همون روحیه خراب خونمون دوست دارم ولی وقتی میرم میوفتم یه گوشه فقد میخابم وضع مالیمون خوبه ولی از اینکه این همه پول باید خرج درسم کنم عذاب وجدان میگیریم احساس گناه میکنم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها چیزی ک پول خرج کردن براش ارزش داره درس و کسب علمه عذاب وجدان نداشته باس

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
2731
راستش کسی رو که عشقشو ترک میکنع درک نمیکنم ببخشیذ

💔میگن اگه یروز یکیو قضاوت کنی تا به روزش دچارنشی دنیا تموم نمیشه من خودمم برام قابل باور نبود چطور میشع عاشق کسی بود و دبت نخواد کنارت باشه با کسی دوست باشی گاهی احساس تنفر کنی