2733
2734
عنوان

زیر 15 سال نباید بیاد مراسم عروسیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 132289 بازدید | 1483 پست
شما وهمسر تون خیلی باشخصیت هستید یه عده فکر میکنن عروسی شاه و ملکه هست حالا تو رقص دونفره دوتا بچه ه ...

به نظر منم عروسی با بچه ها و جوان ترها قشنگ تره،اینکه چند تا آدم مسن بشینن و عروس و داماد مثل دوتا مجری برنامه اجرا کنند قشنگ  نیست 

یجا عروسی رفتیم همه چی خیلی مصنوعی بود به ترتیب اول  رقص عروس و داماد ،بعد مادرزن یا مادر شوهر بعد ...،انگار اونا هم مصنوعی می ر قصیدن ،همه اش حس میکردی ،چند نفر اونجا هستن دارن برات برنامه اجرا میکنند فکر میکردی اومدی تئاتر  ،اصلا حس خوب عروسی اومدن نداشتی ،به نظرم عروسی های قدیم خیلی پر از شور و شوق بود  

والله هم عروسی خودم بچه زیاد بود هم هر جا رفتم بچه بوده تا حالا ندیدم مشکلی پیش بیاد اتفاقا عروسی رو ...

عروسی من تا اومدیم نشستیم یکی از ته سالن بدوبدو بچشو آورد گذاشت تو بغل من .شوکه شدم‌گفتم‌این‌کیه ؟زنه ۵۰سالش بود بچش ۵ماهش بود آورد گذاشت بغل من‌رفتم حالا یکی بیاد این‌بچرو بگیره.

بزرگترا بدترن.عمه ی شوهرم با یه ۱۰تومنی کلا وسط بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ای که اون وسط داره میرقصه چه اذیتی داره؟مطمعن باش وقتی عروس و داماد میخوان برقصن مادرا بچه هاشون ...

😂😂😂چقدر به تیکه اخر پستت خندیدم

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
2731
عروسی من تا اومدیم نشستیم یکی از ته سالن بدوبدو بچشو آورد گذاشت تو بغل من .شوکه شدم‌گفتم‌این‌کیه ؟زن ...

ببخشید تصور کردم خندم گرفت آخه یه نفر هم میگفت روز عروسی هلاک بودیم یکسره هم یه نفر پسرشو میداد بغل دوماد که مثلا بچه اولشون پسر شه  

منم موافقم که بچه ها تو عروسی نباشن چون واقعا بعضی پدر و مادرا بیرون ازخونشون دیگه فراموش میکنن بچه ای دارن و اصلا مراعات نمیکنن وبچه رووسط مراسم عروس بیچاره به امان خدا ول میکنن و بچه خرابکاری میکنه من حتی بچه کوچیک دار بی ملاحظه خونم دعوت نمیکنم چون احساس میکنن همونجوری که بچشون برای خودشون عزیزه باید برای دیگران هم عزیز باشه و قربون صدقه خرابکاریاش برن،البته ناگفته نماندکه بعضی پدر و مادر ها هم خیلی متشخص و با مسئولیتن

دختر ایرونی همصدای من،خون شرقیه تو رگای من،عاشقت شدم یار جون جونی،دختر ایرونی دختر ایرونی...🤍💚        قدر خودتو بدون دختر زیبا قوی باش و نزار چیزی باعث شکست و غمگین شدنت بشه...          خدا محبت است🤍✝️ صلح، آرامش،آزادی☘🤍🤍🤍
خب من درک نمیکنم واقعا مجردا ک نیستن ی مشت سن بالا  ک توان گرم کردن جشن رو ندارن میخان بیان چیک ...

کی گفته سن بالا؟ زوج های جوان و دوستانمون رو دعوت میکنیم ست بالاها هم عقد برای حفظ سنت

لبخندت زیباست بخند
چرا نباید برد؟شما بچه بچه هاتو نبر عروسی ولی واسه بقیه نمیتونی باید تعیین کنی

عزیزم نظرم رو‌گفتم شمارو‌که اجبار نکردم

شما مختاری با توجه به شرایط زندگیت و‌ جو عروسیاتون ببری یا نبری

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
شما وهمسر تون خیلی باشخصیت هستید یه عده فکر میکنن عروسی شاه و ملکه هست حالا تو رقص دونفره دوتا بچه ه ...

اخه واقعا بچه ها جلو نمیان مادرا کنترل‌کنترلشون میکنن البته به قول فرمایش شما شخصیت این خانوم و همسرشون هم خیلی عالی بوده

می‌دونی بعضی بچه ها واقعا اذیت می‌کنن مگر اینکه تالار جای مخصوص کودک داشته باشه  من تو عروسی د ...

اونا دیگه خانوادگی‌نباید بیان.عروس و داماد که نمیشه بگن‌فلان‌ی‌بچتو نیار اکه میبینیه بچه ی فلانی‌خیلی اذیت میکنه میتونه حرف و حدیثارو به جون بخره و دعوت نکنه

خب من درک نمیکنم واقعا مجردا ک نیستن ی مشت سن بالا  ک توان گرم کردن جشن رو ندارن میخان بیان چیک ...

درک اش براتون غیر ممکن چون سبک زندگیتون متفاوت هست به ما اصلا مهمونی که با بچه ها سن ها بالاها باشه مهمونی نیست مجلس مولادی هست .

مشکل جامعه اینه که که هرچقدر کمتر بدونن بیشتر علامه دهر میشن، کاش یاد بگیریم نظر ندیم برای خط زندگی دیگران مخصوصا وقتی درکی نداریم ازش

لبخندت زیباست بخند
😂😂😂چقدر به تیکه اخر پستت خندیدم

واسه کشیدن اون‌یه نفر ۵۰ نفر شیرجه میزنن‌ وسط سن.

بعد دوتا بچه اون‌دور و بر قشنگتره یا ۵۰ تا زن‌گنده که میخوان‌مادر عروس زن داداش خواهر دایی زنعموی عروسو از وسط بکشن بیرون

2706