2733
2734
عنوان

زیر 15 سال نباید بیاد مراسم عروسیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 132297 بازدید | 1483 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ی جا میزدم تو همون باغ یا تالار زیر ۱۵ رو میفرستادن اونجا

ایده قشنگیه

گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر.... رئال🤍...تراختور❤️🚜

۱۵؟ زیاده باید زیر ده سال   تالار سالن کودک داره مربی هم داره با کلی اسباب بازی  اونجا بازی کنند نیان  توی مجلس اصلی  اینجوری به نظرم درست تر هست

شاید میخوان مشر..و..ب سرو کنند گفتن حتمازیر ۱۵ نباشه

و حق داره که بگه بچه های کوچیک نیان چون فیلماش تو اینستا هست که فیلم مراسمشون خراب میشه

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
بزاره پیش فامیل هاش چند سال پیش من عروسی بودم. همین بچه ها کل عروسی رو به خون کشیدن باعث قتل هم شدن ...

ببخشید کنجکاو شدم 

مگه بچه ها توی عروسی های خرمشهر چیکار میکنن؟ 

بچه ذاتش شیطنت کردنه که خب مادرش باید چهار چشمی حواسش به بچه باشه 

اگه مادرش بیخیاله بنظرم مادرشم نباید دعوت بشه 

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️

ول کن بابا به نفع شما نمیری کادو هم نمیدی 

این کارا یکم سنگینه کلی حرف پشت آدم میاد ولی خب بعضیا براشون مهم نیست 

من اگر بچه ام دعوت نباشه جایی نمیرم( البته باید فرهنگ نگه داشتن بچه رو داشته باشی که گند نزنه توی مراسم مردم) 

حالا البته ۱۵ سال که بچه  نیست 

میدونی اون حق داره. شمام حق دارین. مادرا تو عروسی از بچه هاشون کنترل نمیکنن. من تو فیلم عروسیم همش بچه تو دست و پاعه. فیلمبردار هی میگه برید عقب اینا انگار نه انگار. بچه که نمیفهمه مادرش باید کنترل کنه. اونم گناه داره چند صد میلیون خرج میکنه بعد فیلمشم نتونه نگا کنه یا نگا کنه حرص بخوره

2706