2733
2734
عنوان

حس‌ششمی‌هستم.

| مشاهده متن کامل بحث + 7605 بازدید | 894 پست

عزیزم حس می کنی کنکور فرهنگیان قبول و مجاز به انتخاب رشته میشم؟

و اینکه آیا امسال رشته و دانشگاه مدنظرمو قبول میشم؟

احتمالا وقتی ، از درد میوفتی رو زانوت من خیلی دور از توعم ، روی زانوی خودم.💙🪼 https://t.me/FaalHoosh_bot?start=1159340394
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای عزیزم ممنون اتفاقا تو نظرم داشتم این اسم رو بذارم خدا به خودتو خانوادت سلامتی بده اگه حدست درست ...

حدسم‌که‌قطعا‌درسته‌پس‌منتظر‌شیرینی‌میمونم‌.

2731
ازدواج مجدد دارم؟زمانش؟شغلش؟ویژگی هاش؟این دفعه خوشبخت میشم؟مرسی ازمحبتت

سلام‌.بله‌دوسال‌دیگه‌ازدواج‌‌میکنی‌.شغلش‌ازاد‌.ادمی‌مهربون‌وصبور‌هستس‌.خوشبختیت‌بستگی‌به‌خودت‌داره‌‌مثل‌اون‌شخص‌باید‌صبور‌ومهربان‌باشی‌.تا‌زوجیتت‌دوام‌داشته‌باشه‌.موفق‌باشی

سلام‌.بله‌دوسال‌دیگه‌ازدواج‌‌میکنی‌.شغلش‌ازاد‌.ادمی‌مهربون‌وصبور‌هستس‌.خوشبختیت‌بستگی‌به‌خودت‌داره‌‌ ...

من تا برج 6 عقد میکنم؟ 

شغلش چیه؟ 

میشه برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستید🥺❤️
من تا برج 6 عقد میکنم؟  شغلش چیه؟

سلام‌.شما‌از‌ سال‌۵۷‌تاکنون‌ازمن‌سوال‌کردی‌وقبلا‌پاسخ‌دریافت‌نمودی‌.ممنونم‌از‌اینکه‌مجدد‌تکرارنخواهی‌کرد‌.باسپاس‌.فره‌زیاد‌.

سلام‌.اول‌تایپیکم‌گفتم‌به‌اونایی‌که‌حسی‌ندارم‌پاسخ‌نمیدم‌.نمیتونم‌که‌دروغ‌بگم‌.لطفا‌تکرار‌نفرمایید‌. ...

چرا حسی ندارین؟ اطلاعات بدم بازم نمیتونین حس کنین؟

میشه برای حاجتم صلوات بفرستی💔
عزیزم کی باردار میشم؟این ماه میشم؟طلام گم شده یا دزدیدن پیدا میشه یا ن

سلام‌طلای‌شما‌دیگه‌پیدا‌نمیشه‌.وشخص‌خاصی‌طلای‌شما‌رابه‌سرقت‌نبرده‌.طلای‌شما‌را‌اجنه‌کافر‌بردن‌ودیگه‌پس‌نمیدن‌.موفق‌باشی‌.

2706