2733
2734
عنوان

حس‌ششمی‌هستم.

| مشاهده متن کامل بحث + 7611 بازدید | 894 پست
نتیجه آزمونم چی میشه؟آزمون وکالت قبول میشم؟کی؟

سلام‌احتمال‌۷۰‌درصد‌احتمال‌قبولیت‌وجود‌داره‌‌‌.و‌ اون‌ ۳۰‌درصد‌برای‌بی‌انگیزگیته‌.موفق‌باشی‌‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من 😭۵ بار پرسیدم،گلم بگو لطفا،دکتری که باش اشنا شدم میدونم حس داره،،ولی نمیخواست بفهمم،غیر مستقیم ...

سلام‌.اقای‌دکتر‌بهتون‌حس‌داره‌ولی‌برای‌ازدواج‌نمیخوادت‌‌.میخواهد‌شما‌ را‌صیغه‌کنه‌.اونم‌کوتاه‌مدت‌‌‌.مراقب‌باش‌.موفق‌باشی‌.

سلام‌.اقای‌دکتر‌بهتون‌حس‌داره‌ولی‌برای‌ازدواج‌نمیخوادت‌‌.میخواهد‌شما‌ را‌صیغه‌کنه‌.اونم‌کوتاه‌مدت‌‌‌ ...

فرهنگیان دعوت به مصاحبه میشم 

ازدواجم با کیه

کاربر دلاراااامم هستم..کاربریم تعلیق شد.. روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤          

سلام وقت بخیر عزیزم

طرف من چطور آدمیه؟؟

ممنون میشم لطف کنی جواب بدی 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
گفتم‌که‌۷۰‌درصد‌بله‌.‌یعنی‌احتمالش‌زیاده‌قبول‌بشی‌.

کی ازدواج می کنم و چجور ادمیه؟

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ                       💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚
سلام وقت بخیر عزیزم طرف من چطور آدمیه؟؟ ممنون میشم لطف کنی جواب بدی 

سلام‌طرف شما‌ادم‌‌ بدی‌ نیست‌.ومیخواهد‌باشما‌تجربه‌دوستی‌‌داشته‌باشه‌.شما‌هم‌درمورد‌ایشون‌حس‌میکنم‌‌دو‌ دل‌هستی‌.ولی‌ازدواجی‌بینتون‌اتفاق‌نخواهد‌افتاد‌.موفق‌باشی‌‌

سلام‌طرف شما‌ادم‌‌ بدی‌ نیست‌.ومیخواهد‌باشما‌تجربه‌دوستی‌‌داشته‌باشه‌.شما‌هم‌درمورد‌ایشون‌حس‌میکنم‌‌ ...

ممنونم 🌱

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2706