2752
2734
عنوان

طلا میاد پایین

560 بازدید | 34 پست

سرمایه تونو نگه دارین طلا میاد پایین

از الان شروع شده و ادامه خواهد داشت

هرجوقع دیدین تو پایینترین قیمتشه برید خزید کنید و بالا که اومد بفروشید و دوباره منتظر باشید بیاد پایین

حرفه ای عمل کنید😁

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آخه از کجا بدونیم پایین ترین قیمتش چنده؟؟.انقدر منتظر میمونیم بیاد پایین،تا یهو میکشه بالا):

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
2731

تا فردا نمیره بالا؟مثلا3میلیون وهشتصدبشه؟

روغن زیتون اصل از ی جای مطمئن و معتبر بخرین جایگزین روغن های کارخونه ای کنید ، هرماه خودتون ی قابلمه رب گوجه فرنگی خونگی درست کنید (طرز تهیه شو از گوگل بردارید) موادنگهدارنده شون سرطان زاست خودم فهمیدم و خواستم اینجا بگم شاید تلنگری شد حتی واسه 1 نفر ... روغن زیتون تنها چربی هست که خودش چربی سوزه اگه استفاده کنید هرگز کبدتون چرب نمیشه :) به سلامتی خودتون و عزیزانتون اهمیت بدین این دو موردی که گفتم خیلی پرکاربردهستش پس جدی بگیرید لطفا 
میاد ولی دو سه ماه دوباره انقد می‌ره بالا تا دلار صد تومنم میرسه ببین کی گفتم 

فعلا تا چندماه میاد پایین

من نگفتم دیگه بالا نمیره گفتم اگه میخواین بخرین حرفه ای عمل کنید سود کنید

تا فردا نمیره بالا؟مثلا3میلیون وهشتصدبشه؟

نه بازار تا چند روز دیگه قیمتش ثابت میشه ولی انتظار طلا گرمی ۳۵۰۰ رو نداشته باشین رو همین ۳۶۰۰ میمونه احتمالا

"قشنگ حالیمه دوروبَرم چی میگذره..."ولی هرچیزی لایق توجه مَن نیست...💚🌱
2706