2733
2734
عنوان

banoo6797 هستم، آموزگاری قبول شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 11219 بازدید | 283 پست

یکی اینجا نیس به من بگه چجوری اعتراض بزنم😕

من سهمیه م اعمال نشده(معلولین)میخوام اعتراض بزنم ،اعمال بشه ،نمیدونم اعتراضِ بررسی مجدد نمره و رتبه بزنم یا عمومی؟آیا جفتش امکان توضیحات داره؟

خواهشا راهنمائی م کنید اگه میدونید ،خدا خیرتون بده ،دعاتون میکنم ،موندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی اینجا نیس به من بگه چجوری اعتراض بزنم😕 من سهمیه م اعمال نشده(معلولین)میخوام اعتراض بزنم ،اعمال ...

والله من اطلاعی ندارم

ولی توی سایت سنجش رو نگاه کن ببین چیزی نوشته

یا از یه وکیل بپرس

ان شاالله که موفق باشی

2728
مبارکت باشه،،ولی این نمره تاهل خیلی مسخرست وبی انصافی هست،،من خیلی احتیاج داشتم کلی استرس،قبول نشد ...

چرا مسخره هست؟؟؟؟وقتی کسی توانایی اداره ی زندگی و بچه رو داره و می‌تونه آزمون قبول شده مسلما خیلی آدم امن و مطمئنتری هست نسبت به مجردها

چرا مسخره هست؟؟؟؟وقتی کسی توانایی اداره ی زندگی و بچه رو داره و می‌تونه آزمون قبول شده مسلما خیلی آد ...

چه ربطی داره،،واقعا دلیل احمفانه ای هست،چون

بچه داره بهتر میتونه اداره کنه،،امتیاز بگیره؟؟؟!!!!!!!

2740

مبارک باشه   

دست راستت رو سر من   

دوستان اگه دوست داشتین برای من دعا کنید معلم بشم مرسی عشقا

لب فرو بسته ام از ناله و فریاد ولی                                    دل ماتم زده در سینه ی من نوحه گر است 
چه ربطی داره،،واقعا دلیل احمفانه ای هست،چون بچه داره بهتر میتونه اداره کنه،،امتیاز بگیره؟؟؟!!!!!!!

بله. برای تشویق به تشکیل زندگی هست. واقعا هنرمنده کسی مثل ایشون یا جاری من با خونه داری و بچه داری تونستن قبول شن