2733
2734
عنوان

banoo6797 هستم، آموزگاری قبول شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 11506 بازدید | 283 پست
سلام مبارکه  خوشحال شدم از قبل در جریان تایپیکات بودم چجوری بدون تست رفتی ازمون دادی و سبز شد ...

عزیزم من خودم رو میشناسم

موقعی که تست میزنم بعدش انگار هیچی نخوندم

به خاطر همین تست نزدم

فقط بعضی وقتا توی کانالا تستی میدیدم میزدم

چون وقتی تست میزنم بیشتر گیج میشم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

به خدا تا فهمیدم قبول شدی یاد تو افتادم گشتم تا تاپیک هات پیدا کنم  روزمو ساختی  خداروشک ...

مرررسی عزیزم

ان شاالله خدا دل خودت رو هم شاد کنه

از پسرم خبر ندارم

2731
عزیزم مبارکت باشه،ایشالا قبول نهایی بشی خونه شوهرت تهرانه؟ برای مدارک هم بگو،برای سنجش و ثبت نام ک ...

ممنون عزیزم

میدونم بهش بگم شناسنامه ها رو نمیده

آجیم میگفت بهش نگو، چون ممکنه خانواده اش زیرآبتو بزنن

از طرفی ۲۴ امتیاز داره

حیفه

نمیدونم چکار کنم

ممنون عزیزم میدونم بهش بگم شناسنامه ها رو نمیده آجیم میگفت بهش نگو، چون ممکنه خانواده اش زیرآبتو ب ...

خیلی حیف،من دیدم سر یکی دوامتیاز رد شدن

بابا نگفتم بگی قبول شدی

به بهانه مدرسه دخترت جلو برو

اصلا بگو دخترت زنگ بزنه،بگه بابا میخوام برم مدرسه وفلان

بعد خودت تو پیام براش توضیح بده،که عکس از شناسنامه ها بفرسته

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
خیلی حیف،من دیدم سر یکی دوامتیاز رد شدن بابا نگفتم بگی قبول شدی به بهانه مدرسه دخترت جلو برو اصلا ...

خوب میپرسه واسه چی میخوای

و اینکه میفهمه واسه استخدامیه

چون درجا به خانواده اش میگه 

2706