2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سز

میشه برام یه صلوات بفرستی بهش برسم؟❤️‍🩹دیره💔ازدواج کرد بچه دارشد🖤نمیبخشمت تا اخر عمرم….💔 واسم دعا کنین مهربون ترینا با قلبای پاکتون ک یکی بهتر بیاد جلوم دردای این چند سالو از قلبم پاک کنه…🖤
2731

سزارین شدم شکر خدا عالی بود نه درد داشتم نه عوارض دارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

سزارین 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

من اطرافیانم همه سزارین انجام دادن و هیچ مشکلی نداشتن خدایی بالاخره اون درد و اینا شما یه کیسه صفرا و اپاندیسم‌عمل کنی بخیه و درد داره ولی خب به ریسک طبیعی نمیارزه من خودم طبیعی و بخاطر بی تجربگی دکترا هیچوقت انجام نمیدم 

من دوتا سزارین داشتم به نظر دکتر. درد زیادی نداشتم شب اول و روز اول با پمپ درد و شیاف قابل کنترل بود. توی خونه م که رفتم مرخص شدم درد نداشتم. فقط من بعد عمل جراحی مشکل یبوست برام پیش میاد که خب اذیت کننده ست. یعنی چندهفته هربار درگیر شدم یکبارم بستری شدم ازشدت درد.