2733
2734

چرا ترکید چون حرف حق زیاد بود یکی میاد تایپیک میزنه شوهرم خونه نیست و زدم بالا برم به برادرشوهرم بخوابم  نمیترکه این میترکههه؟؟؟

کاربری دست دونفره تا ۱۵ خرداد شریکی. لطفا اشتباهی نگیرید   ممکنه تویک تایپیک ایشون کامنت بزاره حالا هرچی بعدا نیایید بریزید سر من😐 متنفرم از اونایی که نظر نمیخام نظر میدن تو سایت عقاید.رو تحمیل می‌کنند و چیزی تجربه ندارند و میان سرگرمی نظر میدن  اعصابم خورد میشه اینارو میبینم 😑🗿اونایی که میگن درخواست دوستی قبول نمیکنم کشته مرده خصوصیشونیم اون خانوما😫🤨😂
اینو من ندیدم کدومه خخخ میخا بره خدالعنتشون کنه 

درباره این بود که  چرا پدر بچه رو کشتند اعدام نمیشه ولی مادر میشه.  مرد ۴ تا عقدی و بینهایت میتونه صبغه کنه تو ایران بدون توجه به همسرش. قلبش اما یه زن نمیتونه. بعد طلاق و تا تموم شدن عده با کسی حرفی بزنه

کاربری دست دونفره تا ۱۵ خرداد شریکی. لطفا اشتباهی نگیرید   ممکنه تویک تایپیک ایشون کامنت بزاره حالا هرچی بعدا نیایید بریزید سر من😐 متنفرم از اونایی که نظر نمیخام نظر میدن تو سایت عقاید.رو تحمیل می‌کنند و چیزی تجربه ندارند و میان سرگرمی نظر میدن  اعصابم خورد میشه اینارو میبینم 😑🗿اونایی که میگن درخواست دوستی قبول نمیکنم کشته مرده خصوصیشونیم اون خانوما😫🤨😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731