2752
2734

میشه فرق ای یو ای با ای وی اف رو یکی بم توضیح بده هیچی نمیدونم

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌
میشه فرق ای یو ای با ای وی اف رو یکی بم توضیح بده هیچی نمیدونم

آی یو آی اسپرمای ضعیف و خراب و کلا اونایی احتمال بارور شدنشون کمه رو جدا میکنن و فقط اسپرمای خوب با یه لوله میفرستد تو رحم ولی آی وی اف جنین بیرون از رحم درست میشه و بعد به رحم انتقال داده میشه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
من شدم بفرما؟

عزیم من امروز ۵ روزه ای یو ای شدم 

دیروز تخمدان راستم درد میکرد امروز هم کلا زیر شکمم سفته وو درد داره 

به نظرت عادیه ؟؟؟

برم دکتر ،چکار کنم خیلی زیر شکممدرد داره و سفته

اصلا نگران نباش منم همه این علائمو داشتم باردارم الانم زیر شکمم شدید درد داره۷هفته هستم

شماهم با ای یو ای باردار شدی ؟؟

یعنی بد نیست ؟؟ 

نیازی هست برم دکتر  ؟

بله۲۴اسفند ای یو ای شدم من ازدکتر خودم پرسیدم گفت بخاطر داروهایی که مصرف کردی درد داری نگران نباش نیاز نیست دکتر بری برامن خیلی درد داشت پارسال سقط کردم براهمین میترسیدم

همیشه روزگار بامن ساز مخالف زد
بله۲۴اسفند ای یو ای شدم من ازدکتر خودم پرسیدم گفت بخاطر داروهایی که مصرف کردی درد داری نگران نباش نی ...

مرسی عزیزم 

خدا کنه منم حامله بشم ، اصلا دیگه حوصله دوا و درمون ندارم

2706