2733
2734
ب نظرم شما خودتم دنبال داستانی

میخوام مردها و پسرا نیان تو این سایت فک میکردم ی جا پیدا کردم تو مجازی ک امنه ،اما هیچ کجا از دست هول ها ارامش نداریم

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
نمیشه  با خیال راحت در مورد ی بیماری زنانگی بنویسیم و ی مرد پیدا نشه نظر نده .

اره والا هر وقت نظر میدم چن تا مرد هول میان درخواست میدن رد میزنم. الان دیگه رد درخواست نمی‌زنم  که نتون 

اره والا هر وقت نظر میدم چن تا مرد هول میان درخواست میدن رد میزنم. الان دیگه رد درخواست نمی‌زنم  ...

من از دست همینا میخوام تعلیق بشم نمیدونم چکار کنم حذف بشه اکانتم توی اینستا

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم 

بیخیال رد کنید اسم ببرید دیگه درخواست نمیدن؟ نه خب بیخیال

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

لطفا دربارشون تاپیک نزنید فکر میکنن چیز خاصین 

رد کنید یا اصلا دست نزنید 

ماورای باورهای ما، ماورای بودن‌ها و نبودن‌های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...     
2706