2752
2734

من کم کاری تیروئید دارم وقتی اقدام کردم متوجه شدم رفتم متخصص ازم اسکن آزمایش گرفتن  و چهار پنج ماهه دارو مصرف میکنم هزینه اسکن تقریباً یه تومنی شد آزاد آزمایش هم نوشت بیرون گرفتم همونجا خون هم از گرفتن هزینه آزمایش دقیق یادم نیس حدود ۳۰۰ تومنی شاید امروز رفتم وقت گرفته بودم آقای دکتر نبودن گفتن بیا اسکن آزمایش تو انجام بدیم روز جواب دهی نشون بده آقای دکتر الاف نشی

خلاصه رفتم و گفتم حاملم و اسکن نگرفتن بعدش گفت هزینه آزمایش و ویزیت ۱میلیون و ۳۳ هزار تومان همنوجوری موندم چون گفتم اسکن که نمی‌گیرن هزینه آزمایشاتم حدود ۳۰۰ شاید بشه ولی اونجور که فکر میکردم نشد  گفتم آزمایشو مگه بیرون نمی‌گیرم گفتن نه همینجا انجام میشه اینم هزینه  واقعا از صبح اعصابم خورده بابا چرا انقد شد 

نمی‌دونم چی بنویسم 🤦😂 بزار فکر کنم. در حال نوشتن...

تعجب نداره اینجا اینجوریه بخوای حامله هم بشی تو دوران حاملگی باید پنجاه تومن واس دکتر و... کنار بزاری شایدم بیشتر

همونیم که واس رابطه دیگران نسخه درست وعاقلانه میپیچه وگند زده تو رابطه خودش✔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هزینه ها درمان و ازمایش خیلی بالاست متاسفانه

دوسته خوبم واسه سلامتی تودلیم ی صلوات بفرست 🤍🤍گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🐥🤍
2731
تعجب نداره اینجا اینجوریه بخوای حامله هم بشی تو دوران حاملگی باید پنجاه تومن واس دکتر و... کنار بزار ...

آره بخدا همینطوره خیلی جا خوردم چون فکر میکردم مثل سری قبل میشه

منم رفتم انجام بدم گفتم باردارم گفت فعلا نمیشه بعد بارداری باید انجام بدم فقط آزمایش خون گرفت گفت کم ...

اسکن میخواستی انجام بدی؟ آره اون تو بارداری نمیشه آزمایشات چقدر شد واسه من نگفت بخاطر چی هست

اسکن میخواستی انجام بدی؟ آره اون تو بارداری نمیشه آزمایشات چقدر شد واسه من نگفت بخاطر چی هست

والا با ویزیت اینا نزدیکای هفتصد دوباره پانزده اردیبهشت باید انجام بدم من پیش دکتر لیلا نوین متخصص غدد مام میرم ویزیت آنلاین هم داره از دکتر قبلی های خودم بهتر بود بالاخره تشخیص داد که مشکل من خود ایمنی هست بخاطر شرایط بارداری هم خیلی حساسه تند تند چک میکنه 

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا با ویزیت اینا نزدیکای هفتصد دوباره پانزده اردیبهشت باید انجام بدم من پیش دکتر لیلا نوین متخصص غ ...

آها بسلامتی عزیزم نی نی تو بقل بگیری