2733
2734
عنوان

ماهی یک میلیون پس انداز مخفی دارم برای خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1537 بازدید | 93 پست
خب نده نگهدار برای روز مبادا و خیر و شادی‌هاتون  به نفع خودشم هست بخدا من بودم اینکارو با نیت ...

الهی که یه آینده عالی در انتظارت باشه 

عاشق دخترایی مثل توام که شرایط رو درک میکنن و جای اینکه خرج اضافه کنن حواسشون به خانواده و آیندشونه🥰❤️

پس چکار کنم  هم میگن باید پس انداز مخفی داشته باشی  پس اندازم میکنم اینجوری دو دل میشم ک ...

عزیزم مگه ازتون حساب بکشه بگه چیکارش کردی که بگی وگرنه بنظرم گفتنش ضرورتی نداره الکی خودتو دو دل نکن اون خودش بهت میده زوری که نمیگیری که راضی نباشه

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم گفته برا خرج خودتو وبچه ها شاید این خانوم پولی که مال خرج خودشه قناعت میکنه هر ماه و پس انداز ...

مثلا دیشب رفتم یه جا دستمالی خریدم دو میلیون 

شوهرم گفت چرا وسیله ای به این گرونی میخری 

گفتم عزیزم مگه تو به من پول نمیدی برای خودم پس دیگه کار نداشته باش چی میخرم باهاش 

گفت باشه 

لطفا برای عاقبت به خیری خودم و بچه هام دعا کنید  اینجا برام مثل دفترچه خاطراته  
مثلا دیشب رفتم یه جا دستمالی خریدم دو میلیون  شوهرم گفت چرا وسیله ای به این گرونی میخری  ...

خب دیگه خدا حفظشون کنه خیلی هم با درک و شعورن بنظرم تا وقتی ازتون نپرسیده دلیلی نداره بگید اون پول حکم نفقه تون رو داره

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو

بله

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
خب دیگه خدا حفظشون کنه خیلی هم با درک و شعورن بنظرم تا وقتی ازتون نپرسیده دلیلی نداره بگید اون پول ح ...

درسته 

ممنون

الهی که یه آینده عالی در انتظارت باشه  عاشق دخترایی مثل توام که شرایط رو درک میکنن و جای اینکه ...

ممنونم عزیزم الهی امین

شرایط خیلییی سختی دارم برای ازدواج و سنگهای زیادی جلوی پام هست که نمیتونم بیان کنم فقط خیلییی دعا کن برام  اشکم دراومد واقعا

ان شاء الله یه بخت عالی نصیبت بشه گاهی با این پول رفتم طلای مورد علاقه مو خریدم و پوشیدم  و ش ...

عزیزم اگر خیلی حساسی میتونی بپرسی شرعی شو

ولی به دل خودت و به نیتت رجوع کن ببین دلت به کدوم کار رضاست و وجدانت چی میگه

ممنونم عزیزم الهی امین شرایط خیلییی سختی دارم برای ازدواج و سنگهای زیادی جلوی پام هست که نمیتونم بی ...

حتما عزیزدلم اصلا نگران نباش بهت قول میدم وقتش که برسه تعجب میکنی چجوری همه چی راست و ریس شد انگاری واقعا خدا خودش کمک میکنه

هیچکس اندازه من نمیدونه وقتی قراره کسی که قسمتته بیاد تو زندگیت همه سنگا پودر میشن 

عزیزم کار خوبی میکنی. ازین ماه دو تومن بزار کنار. شوهر من که هر وقت میفهمه پس انداز میکنم خیلی خوشش میاد. برا شما هم که اینقدر پول در اختیارت میزاره مطمئنا حتی اگه بفهمه استقبال میکنه. این پولو برا خرجیت داده. تو میتونستی خرجش کنی بره اما نکردی. از نیازات گذشتی و نگه داشتی. کجای این حرامه؟ با رضایت خودش بهت پول میده  .و حتی نمیپرسه چیکار کردی

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 
شوهرم میریزه به کارتم  برای خرج خودم و خونه و بچه ها و ...

حلاله خب 

سختی نمیدی به خودتون 

یه مقداری داری پس انداز میکنی برای اینده

کارت درسته

درد و دل نکن با هیچکس، به جاش با یه مشاور خبره صحبت کن.......با اینکار وجهه خودتو حفظ کردی، بقیه برات ترحم الکی نمیکنن و مهمتر اینکه راهکار درست و درمون گیرت میاد به جای حرفای خاله زنکی:) منظورم درد و دل حضوریه
دزدی که نکردی مال خودته و حلاله ولی کاش دروغ نگی به شوهرت. اون دروغه گناهه. 

خوب چی بگم 

مثلا میپرسه چقد پول داری 

میگم همین مقدار تو کارتم دارم 

نمیتونم راستشو بهش بگم

چون کلا از وام خانگی و اینا هم بدش میاد

2706