2752
2734
عنوان

ماهی یک میلیون پس انداز مخفی دارم برای خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1533 بازدید | 93 پست
بله عزیزم چرا حلال نباشه داری تو خونش زحمت میکشی اگه مستقیم بگی و بهت نده حلاله غیرمستقیمش

من پرسیدم گفتن اگه شوهر راضی نباشه حرامه . باید یبار رضایتشو بپرسی برا همیشه💔

تیا : چشمان   دام : مادرم ♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من پرسیدم گفتن اگه شوهر راضی نباشه حرامه . باید یبار رضایتشو بپرسی برا همیشه💔

مثلا چی بگم بهش 

لطفا برای عاقبت به خیری خودم و بچه هام دعا کنید  اینجا برام مثل دفترچه خاطراته  

یه تومن که‌چیژی نیست من پیش خودم می گم یا پول باید زیاد باشه پس انداز کنم یا اصلا پس انداز نکنم الانم هیچی ندارم هنش خرج میشه  پیش خودم میگم مثلا یه تومن میشه سالی ۱۲میلیون به چه دردی می خوره  نمی دونم طرز تفکر من اینطوری

اگه درآمد شوهرت  خوب ماهی یه تومنو  مثلا به جای وسیله ای می خواستی بخری ولی خب نخریدی  برا خودت پس انداز کردی اشکال نداره

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
حلال نیس حالا ۱۲ تومن چی میشه مگه

چیز خاصی نمیشه باهاش خرید 

در حد یه انگشتر طلا 

یا یه زنجیر ته گردنی 

لطفا برای عاقبت به خیری خودم و بچه هام دعا کنید  اینجا برام مثل دفترچه خاطراته  
شوهرم میریزه به کارتم  برای خرج خودم و خونه و بچه ها و ...

بیا تاپیک پس انداز و مدیریت مخارج

استارترش رویای زندگیه

کنار هم بهترین راهکارهای پس انداز و مدیریتو یاد میگیریم

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  
2706