2737
2739

بیدار نمیشم شوهرمم میگه دیشب از بس که صدات زدم داد زدم حتی نیشگون گرفتم ازت توگوشی زدم بهت اصلا نفهمیدی تا یه نیستم ساعت بعدش خودت یهویی بیدار شدی یعنی از چی می‌تونه باشه چکار کنم خوابم سنگین نباشه 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حتما خیلی خسته ای و کمبود خواب داری

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2740

فصل بهار همینه

خونها به هیجان میاد صاف کننده خون استفاده کنین

مثل کاسنی ، کاهو ، سکنگبین و حجامت هم فصلشه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

افت قند نداشتی تو خواب.یه دکتر برو

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
رفتی تو کما من اگه بودم میترسیدم زنگ میزدم اورژانس فکر میکردم دور از جون مردی اینکه بزنن تو گشت نیشگ ...

همسرم تو خواب ترمز گرفته محکم زده تو گوشم ! بعد ازم معذرت خواهی کرده منم پشتمو کردم بهش خوابیدم

صبحش که اینها رو گفت من اصلااا چیزی یادم نبود !!

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
امروز غذای کم نمک بخور ببین امشب چطور میشه شاید فشارت بالاست در هر صورت دکتر میگفت بدون دلیل تغییر د ...

اره حالا اگه امشبم اینطور بودم فردا میرم دکتر 

2706