2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید مادرها رو هم ببرید! خیلی هم مزه میده

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

غرق هیچ بابا کی غرق میشه دیگه ، کلی مریضی و عفونت و زگیل داره 

دیگه مثل قبل نمیشه رف استخر 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

عزیزم استخر که بری ( حالا شهر شما رو نمی‌دونم من تقریبا هرجا رفتم ) غریق نجات داشت 

بعدم از ی جا به بعد نمیزارن وارد بشی یا چیزی روی لب هست برای هشدار ( نمی‌دونم توپ گذاشتن حالت خط کشی )

حالا نمی‌دونم 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
از زبون دوستت بگو که غریق نجات رفیقتو کتک زده که چرا از اون ور طناب رد شدی

من بچه بودم توی قسمت کم عمق دقیقا کنار طناب شنا میکردم ،شنا بلد بودم ولی دوچرخه بلد نبودم ،یکدفعه خسته شدم وایستادم ولی پام به زمین نمیرسید و آب منو داشت به سمت قسمت عمیق میبرد ،اون موقع نگاه کردم هیچکی حواسش به من نبود که بگم بیان نجاتم بدن ،طناب رو گرفتم و سر انگشت پام به زمین میرسید ،به حالت لی لی خودم رو به کناری رسوندم ،همیشه این خاطره بد تو ذهنمه ،شاید اگر غرق هم میشدم کسی حواسش بهم نبود