2752
2734
عنوان

از شکمم میزنم پس انداز میکنم

4401 بازدید | 148 پست

نه که چیزی نخورم چیزای گرون موز پیتزا   تفریح و لباس خریدن همه چیز وتعطیل کردم پس انداز کنم   مسیرکوتاه و سوار ماشین نمیشم گرایه ندم  وسیله بخوام  پایین ترینش مگیرم   سخت هست ولی شدنی  ۵هزارتومن ده هزارتومن  شده کنار گزاشتم    پس انداز کردم راضی بودم   قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود امید دارم یک روز  بتونم یک خونه بخرم  ۵۰ درصد جور کردم بعد از چندسال  این ب کسایی میگم که درامدشون کم  حتی با کمش هم  مدیریت کنید ناامید نباشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زندگی کن معلوم نیست فردا زنده باشیم که ...

اینقدر به خودت سخت نگیر بخور بپوش بگردم 

بزرگترین اشتباه زندگی ت و داری می‌کنی...

با همون پنجاه درصد برو تو پیش فروش و سرمایه گذاری ..

بسه دیگه .

افرین.انشالله که بزودی خونه دار شید

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..

تعادل رو رعایت کن که فردا روزی نه حسرت امروز خرج کردن رو بخوری نه بگی واسه پیری و کوری پول ندارم 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

چرا بجاش سعی نمیکنی درآمدت رو بیشتر کنی تا اینهمه سختی به خودت ندی

پس انداز خوبه ولی از اونور هم سعی کن درآمدت رو بالاتر ببری حالا اگه شاغلی در کنارش یه. شغل فرعی دیگه داشته باشی مثلا

2706