2752
2734
عنوان

چالش اينروز هاي من...يخچال

391 بازدید | 9 پست

خانوماااا من چيكاركنم ك بلاخره متوجه نشدم يخچال فريزر دوقلو چه ماركي بخرم نظرها خيلي متضادِ..ميخام تا جايي ك بشه بيشتر از ٨ت هزينه نكنم ولي بازم كيفيت مهمتره برام 

لطفا براي حل شدن همه مسائل ازدواج جوونا و من يه صلوات بفرستيد🙏🏻🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا تو ایرانی ها هم چیر های خوبی هست من خودم برا جهیزیم ۶ سال پیش كنوود گرفتم از سال سوم شروع كرد به بازی در آوردن .... نصف یه تابستون تو اوج گرما یخچال نداشتم یك و خورد ایی خرجش كردم ولی هیچی به هیچی كلللیییی گوشت و مرغ و سبزی دور ریختم... اخرشم اسفند پارسال رفتم یه امرسان گرفتم برزگتر و جادار ترو بهتر تازه ۱۵۰۰ پولشو دادم خرابم بشه دلم نمیسوزه والا... یخچال چیز خاصی نداره كه اصل موتورشه كه این ایرانیا همه موتور خارجین...خواهرم برا ویلاش الان نزدیك دوساله امرسان خریده یخچال آخ نگفته میگه با الجی كه تو خونه اش داره هیچچچ فرقی نداره... بنظرم خارجی خریدن پول دور ریختنه

من در آغوش امن خداوندم😊