2752
2734
عنوان

حالم خوب نیس😭😭

275 بازدید | 24 پست

یه ماه که حالم خیلی بده 

چکاپ تخصصی دادم فقر اهن شدید داشتم 

اهن دارم میخورم 

غذاهای مقوی 

یه ذره هم بهتر نشدم 

همش میگم حتما یه بیماری دارم که اصلا خوب نمیشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین من کمخون بودم دوتا میخوردم اهن

عدسی خیلی خوردم چایی اصلا نخوردم

دوماهه خوب شد

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣

تازه بعد دوماه کم کم خوب میشی .عزیزم همون لحظه که خوب نمیشی ..مثل شوهرم که یه دونه قرص میخوره انتظار داره کلا خوب بشه

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
عزیزم فقط بگو علائمت کی خوب شدن چقدر طول کشید ؟

دوماه عزیزم

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2706