2737
2734

وای دارم روانی میشم منکه اینقدر حساسم برا مدرسه پسرم 

الان تو گوگل سرچ میکردم یکی از ناظم ها و رییس انجمن اولیا مربیان یه دبستان پسرانه تو اصفهان به چند نفر دانش آموز تعرض جنسی داشته، 

این مدرسه کجاست کسی میدونه؟ 

من استرس گرفتم چرا آخه کامل اطلاع رسانی نمیکنند

مادر شدن مثل یک جاده ی یک طرفه س، یک طرفه و بی انتها....🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دولتی یا غیر انتفاعی؟

نمی‌دونم تو گوگل همه ی سایتها تایید کرده ولی اسم مدرسه را نگفته فک کنید دبستان پسرونه بوده

2740
بابا ول کن اگه به خبر گذاری رسیده حتما گرفتن طرفو شایدم الکیه با وسواس لکی خودت و بچت و دیوونه نکن

عزیزم دقیقا ناحیه چهار که من میخوام ثبت نام کنم خودتون و بزارید جای من

اگه بتونی ببریش کلاس کاراته و حرکات دفاعی یاد بگیره برای خودش خیلی خوبه و اموزش بده بهش یسری مسائلو و بذار بهت اعتماد کنه و همه چیزو باهات در میون بذاره

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 

این داستان..ناظم گی..

جای تاسف داره واقعا😐💔

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...
وقتی هر ادم‌مریضی رو میکنن معلم همینه دیگه الان از تو خیابون دارن معلم جذب میکنن بدون بررسی سلامت ...

حق تا ابد

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...
2706