2733
2734
عنوان

همین الان یه مطلب در مورد تعرض جنسی دانش آموزان دبستانی شنیدم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 23 پست
وقتی هر ادم‌مریضی رو میکنن معلم همینه دیگه الان از تو خیابون دارن معلم جذب میکنن بدون بررسی سلامت ...

آفرین دقیقا 

مادر شدن مثل یک جاده ی یک طرفه س، یک طرفه و بی انتها....🥺

اگر درست اموزش جنسی به پسرت داده باشی جای ترسی نداره

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من مدیر دبستان پسرانه ام .دیروز یه کلاس سومی گفت چند نفر دیگه از کلاسش بهش دست درازی کردن اینقدر ناراحت شدم عصبانی شدم دادو بیداد کردم دعوت ولی کردم هیچکدام از اولیا نیومدن سپردمشون به معاون اونم خیلی دعواشون کرد ولی چه فایده کاری که نباید شده و متاسفانه اولیا اهمیت ندادن .من هرگز تا آخر عمرم دبستان پسرانهدنمیرم

2731
من مدیر دبستان پسرانه ام .دیروز یه کلاس سومی گفت چند نفر دیگه از کلاسش بهش دست درازی کردن اینقدر نار ...

خب باید چکار کرد بعضی بچه ها مطیع و مظلومن یعنی ذاتا اینجورین هرچقدرم آموزش ببینند بازم ممکنه گول بخورن

تهرانم یه عوضی چند تا بچه کلاس چهارمی رو برده سرویس مدرسه اون وقت شکایت کردن گفته لمس کرده فقط خوبه ...

یا خداااا به کجا داریم میریم

خب باید چکار کرد بعضی بچه ها مطیع و مظلومن یعنی ذاتا اینجورین هرچقدرم آموزش ببینند بازم ممکنه گول بخ ...

بله متاسفانه از بچگی باید فرز و زرنگ بار بیان من دخترم مهد کودک میره اونجا چند بار کتک خورده ولی حاضر نیست حتی یه داد بزنه سر مقصر ،میگه نی نی آن. درحالی‌که از خودش بزرگترن .واقعا خشونت تو ذاتش نیست .