2733
2734
عنوان

خانومایی که ۳، ۴ تا بچه دارین بدنتون نابود نشده؟؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1066 بازدید | 58 پست

یه زن میشناسم ده تا زایمان کرده شکمش نه ترک داره نه بزرگ شده سینه ش هم آویزون نیست  من دوتا زایمان کردم شکمم شل و بزرگ شده چون زمان قدیم همه چیز طبیعی بود با اون همه زایمان نه افتادگی مثانه داشتن نه هیچی ،مادرشوهر خواهرم چهارده تا زایمان طبیعی داشته به خدا نه شکم داره نه سینه افتاده پوست صورتش صافه

واییی ناراحت شدممم🥺

حالا دارم دندونامو درس میکنم همه رو از دم لمینت کردم 😑

ایشالله هم کم کم برگردم باشگاه و سرکار 

برای رویاهات بجنگ ... یک عدد مربی کیک بوکس که  علوم دامی خوندم ولی شغل اصلیم میکاپ هست 🤭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منکه دوتا دارم اولی رو شیر دادم دومی شیر نداشتم شیر خشک دادم نمیدونم چرا افتادگی سینه دارم

افتادگی سینه بااولین زایمان و شیردهی ایجاد میشه چون بافت سینه چربیه و دیگه با پرشدنش از شیر حالتشو از دست میده

حالا دارم دندونامو درس میکنم همه رو از دم لمینت کردم 😑 ایشالله هم کم کم برگردم باشگاه و سرکار  ...

سلام دیانا خانم ،،عذر می‌خوام اتفاقی به پیامتون برخوردم میتونم پرسم هزینه لمینت چقدر شده به گفته خودتون بیشتر دنوناتون لمینت کردید 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»