2733
2739

اومده میگه من توی 24 اسفندماه بهت 530هزار دادم خطش بزن منم تراکنش های کارتخوانم چک کردم اصلا  500 یا 530توی این سه ماه نکشیدم

این زنه کلا عادت به پول کندن داره شوهرشم انداخته زندان بخاطر پول 

میگه میخوام برم ازت شکایت کنم الکی عکس 530هزار فرستاده اصلا شماره کارت من نیست به حساب من نیومده از کارتخوان من نکشیده رسید گرفتم میگه تو مال حروم خوری مال یتیم میخوری چون این پولا مال شوهر اولیشه 

هرچی میگم رسید بانک بیار میگه من کرایه بانک ندارم برای تو رسید بیارم کلی داد بیداد میکنه خیلی نفهمه 

منم هم حسابم هم کارتخوانم چک کردم این پولو نداده حاضرم نیست رسید بده چکار کنم

میگه میخوام ابروتو ببرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شماتراکنش اون چندروزبگیربهش نشون بده بذاردم دست به چندنفردگه هم نشون بده

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2740

فقط مطمئن شو که همچین چیزی نبوده، اگه دروغ میگه نگران نباش طبل توخالیه

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو نگه میداری⛔⛔

بگو برو شکایت کن

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706