2737
2739
عنوان

گناه فرشته

182 بازدید | 18 پست

سریال گناه فرشته‌ام تموم شد 😊 کیا تا آخر نگاه کردن؟ من تا قسمت ۱۰شو دیدم دیروز تو اینستا یه ریلز دیدم که همه تو کامنتا می‌گفتن اصلاً خیلی مزخرف بود و فلان🙁☹️ تجربه شما چی بود؟ ارزش داره ادامشو نگاه کنم چون اینترنت گرون شده میگم حیفش نکنم🤭🙈🥴

ب اهدافم قول رسیدن دادم😍🌈

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من تا طلاقشونو دیدم بعدش چی شد؟ 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘

ینی فقط دارم به خودم فحش میدم به خاطر نتی که برای دیدن این سریال هدر دادم 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2740
ینی فقط دارم به خودم فحش میدم به خاطر نتی که برای دیدن این سریال هدر دادم 

فدای سرت اره خیلی نت می‌بره من حساب کردم باید ۳۵ گیگ استفاده کنم بخاطر اون پرسیدم حالا آخر چیشد 

ب اهدافم قول رسیدن دادم😍🌈
فدای سرت اره خیلی نت می‌بره من حساب کردم باید ۳۵ گیگ استفاده کنم بخاطر اون پرسیدم حالا آخر چیشد  ...

فرشته واقعا قاتل بود بابای نوید بهش تجاوز کرده بود فرشته هم کشته بودش بابای حامد هم به فرشته قول داده بود نزاره اعدام بشه ولی نتونست کاری کنه و اعدامش کردن 

این وسط مزخرف‌ترین چیز این بود که همه غلام حلقه به گوش عماد بودن عماد هم کاری از دستش بر نمیومد فقط میگفت مصلحت اینه 😐

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2706