2737
2739

اگه خودتون سوتی ندادین از سوتی های اطرفیانتو بگین دوستان 

تا لحظه ای رو باهم خوش باشیم

⁧⁧⁧ ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ر •️                  کاربری واسه یکی دیگه بود . الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دسته منه محض احتیاط گفتم 😁 اسمم هم سحر .        متاهل💍

جلو برادر زاده شوهرم ک اونم قع ۷سالش بود بهمدیگه گفتیم عشقم و عجیجم و اینا بچه رف گذاشت کف دست عموش یعنی اون برادرشوهرم  

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

...

⁧⁧⁧ ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ر •️                  کاربری واسه یکی دیگه بود . الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دسته منه محض احتیاط گفتم 😁 اسمم هم سحر .        متاهل💍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🥲🥲🥲یه بار شوهرتون باغ من بغل کرد چرخوند، صاحب اغ اومد با بیل بزنتش، صاحب باغ هیکلییییی بود.... وای 

من برگشتم گفتم کاریش نداشته باشی ها ما نامزدیم. 

بعد یه نگاه به قیافه من و شوهرم کرد مثل دوتا بچه مظلوم بودیم، دلش به رحم اومد

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
2742
جلو برادر زاده شوهرم ک اونم قع ۷سالش بود بهمدیگه گفتیم عشقم و عجیجم و اینا بچه رف گذاشت کف دست عموش ...

وای باز این خوبه 😂

🥲🥲🥲یه بار شوهرتون باغ من بغل کرد چرخوند، صاحب اغ اومد با بیل بزنتش، صاحب باغ هیکلییییی بود.... وا ...

وایییییی تصورش کردم 😂😂😂😂

هعی چی بگم دروانونانزدی مون بود عقد کرده بودیم البته بعد خونه شوهرم اینا بودیم بعد شوهرم شکمشمو فشار ...

پیش میاد 😂😂😂

2740

با اینا خوبه من رو پدر شوم با سوتین دیده وای مردم اون روز زنده شدم 😢

وای باز این خوبه 😂

پدرم اوایل نمیزاشت خابیدن برم خونشون یشب بعد شام شوهرم منو برد خونه بابام اینا بابام بهش گف خابیدن بمون اونم با کلی ذوق موند برادرام رفتن پیشش خابیدن 

این سوتی نیس اما بیاد ماندنی ترین خاطرمون شد 😂😂😂

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
تو جمع دوستاش که برای شام رفته بودیم سس ریختم وسط پاش وصرارداشتم خودم پاک کنم🙈🙈😁😁

وای 😂چ لوس نامزدت 

نمی‌دونم اسمش سوتیه یا چی ولی زمانی که نامزد کردم ۱۴ سالم بود 

اولین بار که با همسرم حرف زدم بهش گفتم 

منو میخواستن بدن به پسر عمه ام ولی من نمیخواستمش یه عالمه قرص مسکن خوردم 

همسرم گفت خب چی شد گفتم هیچی چیزیم نشد ولی اسهال شدم گفت اها دیگه چیزی نگفت 

اصلاااااا نمی‌دونم چرا این حروفو زدم پسرعمه ام خواستگارم نبود رقصم نخورده بودم 

نمی‌دونم چرا این دروغو گفتم خیلی خجالت میکشم

پدرم اوایل نمیزاشت خابیدن برم خونشون یشب بعد شام شوهرم منو برد خونه بابام اینا بابام بهش گف خابیدن ب ...

وایبی بنده خدا ب ذوقش خورده 😂😂😂

2706