2737
2734
عنوان

شوهرم سرکار نمیره

664 بازدید | 57 پست

بچه ها چیکار کنم همسرم بره سرکار سال تحویل که شد از کارش استعفا داد که ی جای بهتر پیدا کنه مشغول ب کار بشه هنوز هیچ جایی کار پیدا نکرده 

میگه دارم میگردم ولی حس میکنم گ..ش..د کرده نشسته خونه 

کل خرج های خونه و قسط و قرعه کشیام با منه واقعا دارم کم میارم حقوقم و نزدن هنوز دارم از استرس قسط ها تلف میشم

از طرفیم نمیخوام باهاش بحث کنم یا دعوا کنم

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی....."مولانا"
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قبلش هرکسی قسط های خودش و می داد خرج خونه ام با اون بود گاهیم من کمک میکردم ولی الان کلا همچی پیچیده توهم

خودمم عید کارم و عوض کردم جای قبلی لج کرده حقوق اسفندم و نزدن حقوق فروردین جای جدیدم نگرفتم هنوز رومم نمیشه از کسی پول بگیرم

2740

نمیخوای باهاش بحث کنی.؟؟!!!!باید باهاش بجنگی اگه نشست دیگه نشسته ها 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

خیالش راحته تومیری چرا مسئولیت قسط و وامو به عهده گرفتی ربطی به تونداره ...حتی اگر شاغل هم هستین مسئولیت خرجی وقسط و وام های خونه را به عهده نگیرید و درضمن نیازهم نیست ازاول بگید حقوقتون چقدره حقوق خودته قرار نیس حساب پس بدی در حدتوانتون کمک بکنید ولی اینکه مسئولیت کاملشو به عهده بگیرید اشتباه محضه

خب شاید واقعا هنوز پیدا نکرده کار خودتم کمکش کن تو پیدا کردن کار .دعوا نکن باهاش لج کنه نره دیگه

میخوام کمکش کنم ولی من بیشتر روز و سرکارم نیستم خونه که بتونم کنارش رزومه ارسال کنم

کم و بیش میره کنار یکی از دوستاش کار میکنه کار اگر باشه اونجا روزی ی تومن میده ولی تاحالا دوبار رفته اونجا و کار بوده ولی اونم فعلا پول این و نزده 

تا وقتی کار پیدا نکرده برا چی استعفا داده  شاغل بودن زن متاسفانه بعضی از مردا رو پرتوقع میکنه

منم خیلی بهش میگفتم میگفت دارم اذیت میشم و اگر بعد عید بمونم باید دوباره قراردادباهاشون ببندم

واقعا اذیتم تا 5 ام باید 14 تومن پول قسط و وام بدم کلا تو حسابم 9 تومنم نیست

منم خیلی بهش میگفتم میگفت دارم اذیت میشم و اگر بعد عید بمونم باید دوباره قراردادباهاشون ببندم واقعا ...

نگا توروخدا جای این که همسرت ب فکر باشه تو استرس داری. خودت پروش کردی دیگ 

ای کاش میشد خدا رو بغل کنم بگم مرسی مهربون❤️
خیالش راحته تومیری چرا مسئولیت قسط و وامو به عهده گرفتی ربطی به تونداره ...حتی اگر شاغل هم هستین مسئ ...

حالا حقوق کاملم رو بهش نگفتم 3 تومن پایین تر گفتم ولی خودم بد عادتش کردم انقدر ک از اول چیزی نخواستم ازش و دستم تو جیب خودم بوده

2706