2737
2739
عنوان

کیا به سرکتاب و دعا نویسی اعتقاد دارن تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 123506 بازدید | 229 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینایی که میان میگن فلان کس رو میشناسم کارش خیلی خوبه اینم شمارش. خود اون دعانویس هستن که دارن برای خودشون تبلیغ میکنن. ما هم به همین شکل و از همین سایت اسیر یه زنی شدیم به اسم خانی که کلاهبردار از آب درومد . سه سال پیش دو میلیون تومن پول مارو خورد میگفت چابهار زندگی میکنه ولی دروغ می گفت. با یه شماره جعلی که راحت بعد کلاهبرداری خاموشش کرد.

دوست ندارم به چیزایی که پایدار نیستن وابسته بشم
2740

من که تاحالا پیش چندنفر دعا گرفتم برام فایده ای نداشت ، الکیه ، فقط الکی پولی از آدم میگیرن بخدا ... طلسم هم ک اصلا خوب نیست اولش خوبه بعدش هزارتا مشکل ب وجود میاد .... وقتی سرکتاب باز کنی پیش هرکس که باشه اخرش میگه توزندگیت دعا هست و این چیزا که برای پول خودشونه باور نکنین ... سعی کن تو اینتزنت بزنی برای رفع مشکلت دعا یا سوره قرانی خودت بخونی

سلام بچه ها،راستش ادم اصلن سمت دعا نره خیلی بهتره ولی واقعا بعضی وقتا آدم خودش نمیتونه مشکلشو حل کنه مستاصل میشه واسه این وقتا کارایی داره من کسی رو سالهاست می شناسم هم فال میگیره هم سرکتاب ،کارشون هم خیلی دقیقه فکر کنم بوشهر هستن خدا ازش راضی باشه مشکل منو حل کرد شمارشو می ذارم ۰۹۱۷۸۲۶۰۴۵۹

2706