2733
2734

پدرم وقتی بچه بودم معتاد بود همیشه منو از بچگی کتک میزد ۱۳ سالم بود بخاطر تریاک کشیدن قلبش گرفت عملش کردن مجبور شد تریاک رو بخوره بعد اون باز هم بداخلاق بود دختر عموم بهش میگفت بچتو بزن میزد عمم میگفت میزد بدون هیچ دلیل خاصی میگفت شما رو بچه هام قبول ندارم چون توله ت ر ک هستید بعد اون دیابتش ده سال بعد اوت کرد و دیالیزی شد و میگه قبل مرگم باید نابودتون کنم به فامیلاش گفت بیاید خونه رو بگیرید ازشون نمیخوام خونه براشون بمونه فامیلای وحشیش ریختن تو سر من و مادرم کتکمون زدن رفتیم شکایت کردیم دیگه نیومدن تو چشماش نگاه میکنم که چقد ازش مراقبت کردم چقد دارم میسوزم تو جوونی دیدنه میشم متاسفانه خاهرم ذاتش ب پدرم رفته مدام اذیتمون میکنه مثل بابام و خیلی بده که من بشدت مهربدن ساده ام دارم عذاب میکشم عذاب انگار تو بدترین جهنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بسم الله الرحمن الرحیم  بگو خدا با منه هر چند هزار دشمن که داشته باشم

مثل خوره هست بخاطر پدرم که کتکم میزد چارسال قرص افسردگی میخوردم یبار اونقد کتکم زد شوک روحیش روم زیاد بود شش ماه غذا نمیخوردم و سرم میزدم تا ۳۰ کیلو کم کردم تو ۶ ماه شاید باورت نشه ولی عین حقیقته

2706