2752
2734
بچه ها زیر شیش ماهو معمولا با بیحسی موضعی ختنه میکنن ، دیروز یه مورد فقط اوردن بیهوشش کردن چون آلتش ...

من ۳ماهشه

دیر نیست؟

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
ای وایی چیکار کنم برنکو اسپاسم چیه عزیز توضیح میدی

اگر تهراتی حتما برو بیمارستان کودکان پیش دکتر مولاییان

تحت بیهوشی و به روش سنتی انجام میده 

خدا بهش اجر بده پسر من همون روز خودش با پای خودش از بیمارستان اومد بیرون بدون هیچ درد و ناراحتی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ای وایی چیکار کنم برنکو اسپاسم چیه عزیز توضیح میدی

برونش یا همون نایژه ها ، اسپاسم هم یعنی گرفتگی ، برنکو اسپاسم یعنی گرفتی برونش ، منقبض شدن ، کسانی که آسم دارن و داروی اشتباه بگیرن و متخصص بیهوشی و هوشبرشون حواسشون نباشع ممکنه دچار این بشن ، همون جا تو اتاق عمل موقع به هوش اومدن اتفاق میفته که اکسیژن میدن و شل کننده تزریق میکنن حل میشه سریع ، چیز خاصی نیست ، بازم میگم نمیدونم بیهوشش کنن یا چی ، میشه هم بی حسی بزنن ، ولی بیهوشش نکنن ، خواب آور و یه داروی دیگه بود باعث میشد اتفاقای اتاق عملو فراموش کنن اسمشو یادم نمیاد الان ، میشه خواب اور و این دارو رو بزنن که نخوان بیهوش بشه و بخوابه و چیزی نفهمه ، بازم میگم متخصص بیهوشیش تصمیم بگیره که چیکار کنه

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
من ۳ماهشه دیر نیست؟

فک نکنم ، ولی اکثر بچه هایی که من دیدم که ختنه میشن دو ماهشون بوده نهایت ، به اسی هم گفتم ، بچه های شمارو احتمالا بی حسی میزنن ولی چون یکم بزرگن و‌درک دارن ، دارو خواب آور میزنن  که بخوابن ، بیهوشی نمیدن بهشون

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
اگر تهراتی حتما برو بیمارستان کودکان پیش دکتر مولاییان تحت بیهوشی و به روش سنتی انجام میده  خ ...

ببین خدا چقد منو دوست داره😍😍دکتر مولایی از تهران اومده شهر ما الانم نوبت داریم😃

❣️خدا عشق است و مادر کعبه عشق❣️
میگم چون سنش بالاست آسمم داره اگه بیهوش کنن

نه سه ساله رو بیهوش نمیکنن که احتمالا بی حسی بزنن

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗