2733
2734

نذاری یه روز این دلو تنهاش 

روحش شاد

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

روحش شاد

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

نشنیدم اهنگ شو😕

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
نشنیدم اهنگ شو😕

سلام عزیزم خوبی؟😍

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
سلام عزیزم خوبی؟😍

سلام نون بربری مهربون،،شماخوبی!!💕 

میشه برای خونه دارشدن م توهمین امسال دعاکنین!!میشه دعاکنین ماهم تاقبل از ماه محرم امسالی خونه داشته باشیم!!خدایا مشکل همه رو حل کن وامید بنده هات و ناامیدنکن الهی آمین،،خدایاهرکس این امضام و میبینه وبرام دعامیکنه ب خدایی ت قسم ب حاجت هاشون برسون یاارحم الراحمین❤ خدایاشکرت،،خدایاصدهزارمرتبه شکرت،،چ خوب خدایی هستی و چ بد بنده ای هستم برات😭😭خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤
سلام نون بربری مهربون،،شماخوبی!!💕 

خواهش میکنم عزیزمی گفتم حالتون رو بپرسم 😍

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
😳😳😳😳عجب

والا😅

خواهش میکنم عزیزمی گفتم حالتون رو بپرسم 😍

زنده باشی مرسی مهربون** دست اقا م عمل شددیروز،، تاندون های دست ش پاره شده اخه،،شیشه افتاد رو دست ش!! خیلی درد داره نمیدونم چیکارکنم!! نمیدونم چرااین قدررر بلا سرمون میاد😓 شنیدی میگن هرچی سنگه پای لنگه!! شده قضیه ما،،اون از کبدچرب ش و قندخون وچربی بالاش بااون غده روبازوسمت چپ ش این م از دست ش حالا😢 خداکمک کنه

زنده باشی مرسی مهربون** دست اقا م عمل شددیروز،، تاندون های دست ش پاره شده اخه،،شیشه افتاد رو دست ش!! ...

وای چقدر سخت🥲درکت میکنم 

خیلی بدشانسی آوردید خواهر

منم دعا مبکنم:)

ایشالا خدا به دل پاک شما و همسرتون نگاه کنه

این روزا ادم خوب کم پیدا میشه

امیدوارم زودی به آرامش برسید هردوتون