2733
2734
عنوان

شوهرم ادم با کلاسیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2393 بازدید | 104 پست
نه فاصله بگیری نزدیک نمیشه  کلا دنیا خودت و سرگرمی های خودت و داشته باش  باهاش مثل یه دو ...

روال زندگیم همین شده عزیزم

یه صلوات برای آرامش و شاکر بودنم به همه چیزایی که هست و دیگه نمیشه تغییرش داد
زندگیم پابرجاست چون هنوز بعد هفت سال کارمند این خونه بودن بهتر از زن بودن این خونه اس و لطمه ای ب اد ...

فاصله شو باهات حفظ میکنه از لحاظ احساسی با شخص تو نه با احساساتش نسبت به تو تا آسیب نبینه دوباره 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببین سخته میدونم ولی اگر میخوای بمونی باید همین باشه اگر نه باهاش منطقی حرف بزن و جدا شو پیشنهاد جد ...

اره ولی بهم گفت الکی میگی چون میدونه از تنهایی میترسم خودشم ب خاطر حرف مردم جدا نمیشه

خیلی خیلی کم کلی بگم در حد تولد بچه هام  با شوخی هم نزدیکش بشم میگه خسته ام

ببین یکم جرات مندانه برخورد کن بگو تو شریک زندگی و جنسی منی باید نیازای منو برآورده کنی ازش بخواه 

یعنی هر چندماه یه بار رابطه دارین ؟

ببین تا حدی بگم که ممکنه من دوبار پریود بشم ولی همسرم متوجه من نشه

پیش مشاور رفتی ؟

رفتم بدش اومد گفت مگه زندگی این چیزاست زشته ب کسی بگی 

سرت ب زندگیت باشه زندگیتو بساز

اره ولی بهم گفت الکی میگی چون میدونه از تنهایی میترسم خودشم ب خاطر حرف مردم جدا نمیشه

همین الانم تنهایی مگه نیستی ؟از چیه تنهایی میترسی ؟بگو بهش منطقی نه با گله و شکایت بگو رابطه احساسی که نداریم رابطه جنسی هم که نداریم من احساس میکنم بودن و نبودن من برات فرقی نمیکنه یا هر احساسی داری به هیچ عنوان بهش برچسب نزن و متهم نکن بعد بگو نظرت چیه جدا بشیم؟پیشنهادت برا این شرایط چیه؟

ببین یکم جرات مندانه برخورد کن بگو تو شریک زندگی و جنسی منی باید نیازای منو برآورده کنی ازش بخواه&nb ...

گفتم میگه زندگی بچه بزرگ کردن پول دراوردن اداره زندگیه خیلی ناراحت باشم کارتم پول میفرسته میگه برو طلا بخر اونم طلای سنگینا 

ولی محبت نمیکنه روحی فقط فقط زندگیو پول و مادیات میدونه

2706