2752
2734

بچه هاالان توی دانشگاهم.ی پسری هس همکلاسیم مدتی خیلی توجهمو جلب کرده.خیلی مغروره اصن براش هیچی مهم نیس ب هیشکی نگاه نمیکنه خودشم پلیسه.چیکارکنم نگاهشو بتونم جلب کنم؟منم از چیزی کم ندارم ازنظرظاهر ولی درواقع خیلی خجالتی ام اصن روم نمیشه باپسری گرم بگیرم.البته اینم ک ترم اولی هسیتم بامغرور بودن اون پسر بی ربط نیس چون همه ترم یک خودشونو میگیرن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم لطفا اول مطمئن شو دوست دختر نداره. چون خودم یادمه عشق دوران مجردیم یه دختری توی دانشگاه مخشو زد با اینکه میدونست خارج دانشگاه توی رابطس.

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
2731

بخدا پسرای تو دانشگاه اینقدر ارزش ندارن بزار یکم بگذره اومدی تو دانشگاه خوباش هنو ندیدی

هر کی لایکم کنه ایشالا پنج قلو حامله شه.... پنج تا پسر سیبیل کلفت اسماشونم باشه گرگعلی ناصر یعقوب ابراهیم غلام رضا همیشه واست قیافه بگیرین🤍

من هیچ وقت دخوشم نمیاد دختری برای جلب توجه کاری انجام بده به نظرم در شأن یه خانم نیست 

شما فقط خودت باش اگر به صلاح باشه میاد جلو خودش

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
2706