2733
2739
عنوان

راز لعاب دادن فسنجونم 🥰🌱

259 بازدید | 30 پست

سلاااامممم

بالاخره بعد کلی آزمون و خطا چند ماهی هست فسنجونام خوب لعاب میده خدارو شکر🥰

این چندتا نکته رو رعایت میکنم و عالی میشه :

۱) همون اول که مرغ رو گذاشتم بپزه ، گردو و بادومی که آسیاب کردمو هم بهش اضافه میکنم. اینجوری یک ساعت و نیم میپزه و یه وجب روغن میده😍

۲) دقیقا وسط کار رب انار رو اضافه میکنم و می‌ذارم اونم ۴۰ دقیقه بجوشه و حسابی رنگ و مزه بده به غذا 😍 

۳) همون اول کار دوتا پیاز متوسط رو به صورت دراز خورد میکنم داخل غذا و میره تو جون خورشت😋

۴) بیست دقیقه آخر زیر گازو زیاد میکنم و در قابلمه رو هم برمی‌دارم تا آبش رو بکشه و لعاب بده 🤤

نوش جان🍃

شما هم اگه نکته ای دارین بگین 🌱😉

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من گردو رو خالی می‌ذارم ۳ ۴ ساعت هروقت روغن انداخت گوشت قلقلی ها و چاشنی میزنم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2728

منم دیروز ناهار درست کردم یادش افتادم گشنم شد

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
دلم فسنجون میخواد الان پرگردو با مرغ🥺

منم😁

ببخشید اگه دلتون خواست ❤️

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
یه رازم من بهت بگم هر یک ساعت یه تیکه یخ بنداز توش روغن بندازه حسابی

بله بله اینم خیلی عالیه امتحان کردم 😋

2740
من گردو رو خالی می‌ذارم ۳ ۴ ساعت هروقت روغن انداخت گوشت قلقلی ها و چاشنی میزنم

۳ ۴ ساااعتتتت؟ وااااو عالی میشه 😍😍😍

من فقط گردو میریزم ،به نظرم گردوی تازه خوب نیست روغن نداره

من از پارسال بادوم رو هم امتحان کردم خیلی خوشمزه اش میکنه😋

بله منم گردوی خشک میریزم 

۳ ۴ ساااعتتتت؟ وااااو عالی میشه 😍😍😍

آره اصلا نوشتی ۱ ساعت و نیم بهم برخورد خخخخخخخ

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
منم دیروز ناهار درست کردم یادش افتادم گشنم شد

ببخشید 🙁🙏🏻❤️😁

آره اصلا نوشتی ۱ ساعت و نیم بهم برخورد خخخخخخخ

😂😂😂😂😂 آخه تو همین یک ساعت و نیمم کلی روغن میداد باید این سری بیشتر بذارم بمونه 🤤🤤

فدات بشمممم سیو میکنم تاپیک رو درست کنم در اولین فرصت❤✨

نوش جان 😍😍

2706